Як виміряти вагу продукту без ваг. кухарські таблиці вимірів.

Виміряти вагу продуктів легко можна і без спеціальних приладів. Головне, уважно поставитися до того що є під рукою, причому результат можна отримати досить точний. Тому, якщо у вас немає спеціальних кухонних ваг, а рецепт необхідно дотримати аж до грама, не панікуйте, а просто починайте вимірювати.
Вам знадобиться
  • Таблиця вимірювань, продукти, посуд.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб - скористатися спеціальною таблицею вимірювань. Знайти її легко можна в кухонної книзі або на спеціалізованих сайтах в інтернеті. Вона пропонує середнє значення того чи іншого продукту , що міститься в чайній, їдальні, десертній ложці, склянці і мисці. Так, наприклад, згідно з цією таблицею, в чайній ложці міститься 5 р звичайної води, в їдальні - 18, а в чистім склянці, наповненому по вінця - 200. Просто виберіть необхідний вам продукт і розрахуйте, скільки потрібно його в тих чи інших столових приладах .
2
Якщо тривалі математичні підрахунки і виснажливі обчислення не для вас, скористайтеся своєю рукою. Так, наприклад, давно розраховано, що 100 р м'яса або риби - це шматок розміром з жіночу долоню. Якщо кухар чоловік, то він сміливо може додавати ще 50 г. для розрахунків. Порція крупи, за розміром рівна кулаку, важитиме 200 м речі, принципом руки користуються при розрахунку необхідної порції для здорового харчування. Тобто необхідно 4-6 разів на добу порціями розміром з долоню.
3
У деяких випадках для вимірювань підходить спеціальний посуд з нанесеними на неї мірними поділками. На деяких стаканах можна знайти розмітку відразу для декількох продуктів - борошна, цукру, води і солі. Те ж саме стосується кухарських плошок і мисок.
4
Можете розрахувати вагу продукту виходячи з того, з якою ємністю ви працюєте. Так, якщо ви обираєте миску ємкістю 250 м, а вам потрібно відважити близько 50 г продукту, то просто розділіть загальна кількість грамів ємності на необхідне. Потім подумки в чашці визначте частини, рівні отриманої цифри, після чого зважте продукт. Однак враховуйте, що вага різних продуктів залежать ще від консистенції і щільності вихідного матеріалу. Тому такий спосіб зважування підходить не всім продуктам.
5
Ще один варіант - просто запам'ятати, який об'єм їжі скільки приблизно займає. З плюсів такого способу - відмінно тренується пам'ять. Однак якщо ви не дуже сподіваєтеся на свою пам'ять, то краще всього підстрахуватися ще якимось альтернативним методом зважування продуктів.