Як оформити вітальну адресу. оформлення вітальних адрес.

Вітальний адресу вручається в особливо урочистих випадках: на ювілеях, у зв'язку присвоєнням людині наукового або почесного звання, присудженням йому державної нагороди або інших відзнак. У такій же формі можна привітати партнерів, які святкують «круглу» дату з дня заснування фірми, або отримали престижну премію в професійному конкурсі. Ви можете виготовити адресу самостійно, дотримуючись кілька нескладних правил.
Вам знадобиться
  • - адресна папка;
  • - аркуш білого паперу формату А3;
  • - комп'ютер з встановленим графічним і текстовим редактором;
  • - принтер з можливістю кольорового друку .
Інструкція
1
Почніть з вибору папки. Вона є важливою частиною вітального адреси. Всередину неї ви вкладете лист з текстом. Адресні папки продаються в магазинах канцелярських товарів або в торгових точках при друкарнях і центрах поліграфії. Як правило, вони виготовлені зі шкіри, або шкірозамінника червоного або бордового кольору. На зовнішній стороні бувають різні написи: «З ювілеєм», «До 60-річчя», «50 років» і т.д.
2
Всередину папки часто вкладають спеціальний білий аркуш, на якому можна надрукувати привітання. Якщо внутрішній лист відсутня, відразу (ще до покупки) перевірте, чи поміщається в папку стандартна папір формату А3. Це важливо, тому що вітальну адресу надрукований на двох аркушах формату А4 виглядає недостатньо солідним.
3
Оберіть стиль оформлення вітального адреси. Хоча суворих вимог не існує, дотримуйтеся офіційного формату. В оформленні адреси переважно використання стриманою колірної гами і невичурние декоративних елементів.
4
Підготуйте різні варіанти оформлення в текстовому або графічному редакторі. Фон вітального адреси зробіть непомітним, ненасиченим, навіть злегка розмитим. Він не повинен відволікати увагу від тексту. Виберіть найсвітліші відтінки блакитного, зеленого, бежевого.
5
Краї листа окресліть рамкою. У текстових і графічних редакторах закладені великі можливості для вибору рамкових фігурних елементів і товщини ліній. Враховуйте поєднання різних частин вітального адреси. Обрамлення не повинно виступати на перший план. Вдалим варіантом є рамка, у якій по кутах промальовані невеликі декоративні деталі, наприклад, петлі, а основна частина складається з рівних однотонних ліній. Якщо сумніваєтеся у виборі кольору, скористайтеся універсальним рішенням - чорна рамка гармонує з будь-яким фоном. Тільки не варто укладати в неї фотографії.
6
Розміщуючи картинки, спробуйте кілька варіантів: картинка за текстом, картинки під, над чи навколо тексту, картинка на лівій стороні аркуша, а текст на правій. Найбільш гармонійно виглядає останнім поєднання. В якості ілюстрації можна використовувати фотографію ювіляра, логотип вітаю організації, тематичні фотографії або малюнки, відповідні урочистої нагоди. Так, наприклад, вітальну адресу, що вручається військовослужбовцю у зв'язку з присвоєнням звання, доречно буде доповнити зображенням військової техніки.
7
Напишіть текст вітального адреси. У ньому перерахуйте заслуги адресата, вкажіть привід, у зв'язку з яким вручається дану адресу, висловіть побажання і вдячність. Найчастіше поздоровлення пишуть від імені колективу в цілому, наприклад, «Шановний Іване Івановичу! Колектив ТОВ «Енергетик XXI століття» вітає Вас із 50-річчям! ». Далі можна вживати вирази «ми» і «ваші колеги». Підписує вітальну адресу керівник організації. Наприкінці обов'язково поставте дату вручення і печатку.
8
Підберіть шрифт і вставте текст і малюнок. Віддайте перевагу буквах суворого накреслення. Розмір основного тексту повинен бути не менше 14 пунктів, звернення надрукуйте крупніше - розміром 22-24 пунктів.
9
Роздрукуйте перший варіант на кольоровому принтері. Внесіть необхідні зміни рівняйте випадкові помилки, подкорректируйте колірне сполучення і взаємне розташування тексту і графічних елементів. Надрукуйте остаточний варіант і вкладете в папку.