Як виконати норматив майстра спорту. Як зробити боксерський мішок.

Майстер - висока кваліфікація в обраному виді спорту . Це людина, яка багато років тренується і показує високі результати на великих змаганнях. Так як же все-таки отримати це звання?
Вам знадобиться
  • - спортзал;
  • - форма;
  • - наставник.
Інструкція
1
Виберіть той вид, в якому у вас є бажання отримати звання майстра спорту . Якщо ви довго сумніваєтеся, то розгляньте варіант заняття єдиноборствами. Бокс, наприклад, дозволяє тренуватися і добиватися результатів людям з абсолютно різною генетикою і підготовкою. Для цього є спеціальна програма тренувань. Якщо вам від 14 до 35 років, то ви цілком зможете стати майстром спорту в цьому виді. Це найбільш підходящий віковий діапазон для занять боксом.
2
Знайдіть хороший спортивний клуб і досвідченого тренера. У залі повинні бути всі умови для тренувань: груші, ринг, багато простору, маківари, скакалки, лапи і невеликий куточок з залізом (тренажерами) для ОФП. Також дуже важливо, щоб вас готував саме професійний наставник, який вже виховав майстрів чи кандидатів в майстра спорту . Це буде говорити про його досвід і уміннях.
3
Виробіть з наставником план по досягненню поставленої мети. Взагалі, щоб домогтися звання майстра, потрібно відмовитися від багатьох інших речей за життя. Якщо ви готові до цього, тоді вам потрібно чітко розписати план на 4-5 років вперед, щоб ніщо не загрожувало суворому тренувального режиму. Зробіть це разом зі своїм тренером.
4
Тренуйтеся, тренуйтеся і ще раз тренуйтеся по заданій програмі. Бігайте вранці кроси, вдень займайтеся або ударної, або силовий підготовкою. Вирушайте 2-3 рази на рік на спеціальні тренувальні збори. Викладайтеся максимально щодня. Чергуйте роботу на макиваре і по груші зі спарингами і тренуванням перед дзеркалом. Слідуйте чітко всім вказівкам наставника.
5
Виступайте якнайчастіше на змаганнях різних масштабів. Щоб вам було присвоєно звання майстра спорту , потрібно виконати одну з нижчезазначених вимог: • 1 або 2 місце на Кубку Росії, якщо було проведено 3 бої; • 1 або 2 місце на Чемпіонаті Росії, що проходить взимку, якщо було проведено 3 бої; • Перемога на Чемпіонаті Росії МВС, якщо було проведено 3 бої; • Перемога на змаганнях всеросійського масштабу класу «А», якщо було проведено 3 бої; • Перемога два рази на всеросійських турнірах серед юніорів, якщо було проведено 3 бої; • 1 або 2 місце на першості РФ серед юніорів, якщо було проведено 4 боя.Еслі щось спочатку не виходить, внесіть коригування в тренувальний режим. Підготуйтеся до нових виступів і добийтеся мети.
Корисна порада
Тренуйтеся і спаринг з атлетами, які краще і професійніше вас.