Як позбутися від болю в стопах. Як позбутися від стопи ніг Які є препарати.

До однієї з найпоширеніших причин появи болів в стопах ніг відноситься тривале перебування в тісній і незручного взуття. Розлад проявиться найрізноманітнішими симптомами: освітою мозолів на великих пальцях ніг, п'яткових шпори, врослих нігтях. Запалення здавленого нерва - неврома Мортона - викликає відчуття печіння і болю в підошвах ніг. Надмірна вага, гнітючий на стопу, підошовні бородавки, порушення кровообігу - все це далеко не повний перелік причин болів в стопах ніг.
Вам знадобиться
  • - молочна сироватка;
  • - сіль харчова;
  • - спиртова настоянка йоду;
  • - соняшникова олія;
  • - аплікатор Кузнецова.
Інструкція
1
Для початку необхідно розібратися з найбільш імовірною причиною болів в стопах. Спробуйте частіше знімати взуття протягом робочого дня. Міняйте її на більш простору і зручну, знімаючи постійно знаходиться на ногах модельне взуття.
2
Потрапивши додому після роботи або тривалого знаходження на ногах, займіть положення лежачи, піднявши ноги на стіну. Зверніть увагу на те, чи допомагає вам цей вимушений відтік крові від нижніх кінцівок.
3
Робіть щовечора ванночки для ніг. Найкраще в теплій сироватці, додавши 100 грам солі на 1,5 літра сировини і 10 крапель йоду. Час процедури - 15-20 хвилин. Потім, промокнув стопи бавовняної серветкою, змастіть їх соняшниковою олією.
4
Через 10 хвилин потопчіться на аппликаторе Кузнєцова протягом 30-50 секунд. Дана процедура має найсильніший вплив, і не тільки на стопи ніг. Відбувається оздоровчий ефект всього організму. Рекомендується виконувати дані процедури по 5-7 разів кожен квартал.
5
Підійдіть до покупки взуття виходячи не тільки з її краси, а й зручності для ніг. Не купуйте взуття на розмір менше, щоб нога здавалася витонченіше. Пам'ятайте, що частина туфлею або чобіт, що закриває пальці, повинна бути більше їх довжини на 1,5 см. Взуття має бути на низькій підошві, причому найширша частина на взуття повинна припадати на найширшу частину стопи. Взуття купуйте в кінці робочого дня.
6
Якщо вжиті заходи не зменшили хворобливість стоп, зверніться до лікарів - остеопату або хірурга. Вам можуть запропонувати ін'єкції «Кортизону» (при невромами Мортона), або в якості останнього засобу - оперативне звільнення або висічення защемленого нерва.
7
Якщо хворобливість стоп викликають підошовні бородавки, зверніться до дерматолога, який підбере необхідний вам лікарський препарат або легко видалить їх за допомогою лазера.
8
Не забувайте про фізичні вправи для ніг типу обертання стопами, перекочування з п'яти на носок і назад та ін. Елементарні вправи прекрасно впливають на кровообіг ніг і знімають больовий синдром.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=cJE9ADse0o8
Зверніть увагу
Запущена грибкова інфекція, подагра, остеоартроз також можуть бути причиною болів в стопах ніг.
Корисна порада
Зменшення болів в стопах ніг практично завжди спостерігається при зниженні ваги.