Як обрізати dvd-відео.

Іноді при роботі з відео необхідно обрізати відеофайл, прибрати зайві заголовки і кадри. Допомогти вирішити дану проблему можна за допомогою різноманітних програм. Одна з них - Nero - не тільки легка в зверненні, а й швидка: за кілька хвилин вона виконує поставлене завдання.
Вам знадобиться
  • - персональний комп'ютер;
  • - файл dvd;
  • - встановлена на комп'ютер програма Nero;
  • - програма, яка конвертує відео.
Інструкція
1
Програмне забезпечення Nero значно полегшує життя як початківцю відеоаматорів, так і професійному редактору. Можливостей у програми багато. Крім запису інформації на диски вона дозволяє здійснювати роботу з музикою, записувати відео, стискати диски DVD-9 до формату DVD-5 (4,7 Гб), копіювати диски, створювати власні фільми і слайдшоу. Однією з корисних утиліт програми є обрізка відеофайлів.
2
Щоб приступити до редагування dvd-відео, запустіть програму Nero. У вікні, виберіть категорію «Фото і відео». Потім в даному розділі перейдіть до пункту "Перекодувати DVD-відео». Якщо ви піднесете мишку до даної написи, то дізнаєтеся про можливості програми, яка здатна перетворити частини з різних джерел в формат mpeg-4. Редагування файлів в цій програмі здійснюється за допомогою майстра Nero Recode.
3
Після вибору пункту «Перекодувати DVD-відео» перед вами відкриється вікно Nero Recode. У списку завдань праворуч натисніть кнопку «Імпорт відео» і додайте в проект необхідний відеофайл, що зберігається на комп'ютері. Якщо ви хочете обрізати відео з диска, то попередньо скопіюйте його на жорсткий диск вашого ПК.
4
Після того, як відео з'явиться у вікні програми, можете приступати до його редагування. Перейдіть в розділ «Обрізка фільму» і, пересуваючи повзунок в кожному вікні, вкажіть початкову та кінцеву точку фільму.
5
Коли фільм буде обрізаний, натисніть кнопку «Далі» і перейдіть до наступної операції - збереженню файлу. Виберіть папку-приймач, вкажіть папку для зберігання тимчасових файлів. Потім натисніть кнопку «Записати» і дочекайтеся закінчення процесу. Зберегти файл також можна на диск. Для цього в рядку «Приймач» вкажіть знімний диск.
6
Після збереження вже обрізаного файлу ви можете використовувати його в форматі mpeg-4 або конвертувати його в будь-який інший формат відео. Для цього скористайтеся конвертером, який вам найбільш подобається. Відмінно, наприклад, підійде для цих цілей «Фабрика форматів» із зрозумілим російським інтерфейсом і високою продуктивністю роботи.
Більшість серйозних програмних продуктів при виникненні внутрішніх помилок створюють спеціальний файл налагодження ( лог помилок). Він зазвичай містить необхідну інформацію для виправлення з'явився бага (недоробки).
Вам знадобиться
  • Будь текстовий редактор.
Інструкція
1
Деякі програмні комплекси постійно ведуть файли лог ов, таким чином даний документ може містити десятки тисяч знаків. Як правило, про виниклі багах користувачі повідомляють розробникам, щоб останні внесли зміни в програмний код. Але копіювати весь лог в тіло електронного листа просто безглуздо - він може бути занадто великий. Тому досить вирізати лише частина для відправки.
2
Лог-файли відкриваються будь-яким текстовим редактором, наприклад, «Блокнот» або за допомогою WordPad. Відкрийте ката лог програми, потім папку, в якій міститься лог . В деяких випадках такі файли мають атрибут «Прихований», тому слід виконати одну процедуру. Натисніть верхнє меню «Сервис» і виберіть пункт «Властивості папки». Перейдіть до вкладки «Вид» і зніміть позначку з опції «Приховувати системні файли».
3
Натисніть правою кнопкою миші на файлі, виберіть розділ «Відкрити за допомогою» і клацніть лівою кнопкою миші на рядку будь-якого текстового редактора. Якщо підходящого додатки в цьому списку не виявилося, натисніть «Вибрати додаток». У вікні, ви побачите розширений список встановлених програм. Але буває і так, що в цьому списку теж не знайдеться потрібної програми. Натисніть кнопку «Огляд» і вкажіть виконуваний файл редактора текстових файлів. Клікніть кнопку «ОК».
4
У вікні текстового редактора вам знадобиться скопіювати потрібний фрагмент тексту. Як правило, це останні рядки (сторінки) лог а чи певна частина документа. Для пошуку потрібної фрази достатньо скористатися однойменною інструментом. Щоб викликати вікно пошуку, натисніть клавіші Ctrl + F. В порожнє поле введіть фразу і натисніть клавішу Enter.
5
Скопіювати потрібний фрагмент можна за допомогою затиснутої лівої кнопки миші або функціональних клавіш виділення тексту (Ctrl, Shift, навігаційні стрілки). Скопіюйте виділений фрагмент тексту і вставте його у вікно відправки пошти. У крайніх випадках електронною поштою можна відправити файли лог а. Для цього перейдіть до поштової вікна і натисніть кнопку «Прикріпити».