Як забронювати квиток на потяг. забронювати квитки на поїзд через інтернет.

Ритм життя набирає швидкість. Ми йдемо, їдемо, летимо. Основна цінність сьогодні - час. Але існують можливості економити цей непоправний ресурс за рахунок, наприклад, бронювання квитків через інтернет.
Вам знадобиться
  • Доступ в Інтернет, карта Visa/Visa Electron/MasterCard/Maestro
Інструкція
1
Квитки на поїзд на сайті «РЖД» .Зарегістріруйтесь на сайті ВАТ «РЖД». Для цього вам запропонують заповнити форму - ввести логін, пароль, ПІБ, вік, стать і, звичайно ж, електронну адресу. Так у вас з'явиться власний профіль на сайті РЖД. Запам'ятайте логін і пароль - вони знадобляться вам, якщо в другий раз ви захочете придбати квитки через інтернет.Ознакомьтесь з Правилами замовлення квитків через інтернет в розділі «Інформація для пасажира» .Пріступайте до вибору поїзд а, дати і часу подорожі. Для цього заповніть форму на головній сторінці сайту - в ній три графи: «Звідки», «Куди» і «Дата». Система запропонує вам поїзд а на зазначені дату і направленіе.Виберіте підходящий поїзд і тип вагона (плацкарт, купе, люкс і т.п.) і приступайте до оформлення замовлення. Вам необхідно буде заповнити інформацію про пасажирів. Будьте уважні - помилка в паспортних даних або ПІБ пасажира може зробити квиток недействітельним.Оплатіте замовлення. Це можна зробити за допомогою банківської карти Visa, Visa Electron, MasterCard або Maestro міжнародних платіжних систем Visa International, MasterCard International. Дотримуйтесь інструкцій сістеми.После успішної оплати ви побачите бланк замовлення, в якому буде вказано номер замовлення, а також інформація про пасажирів. Роздрукуйте цей бланк або запишіть номер замовлення. До посадки в поїзд вам потрібно буде отримати квиток в касі «РЖД» або за допомогою терміналу самообслуговування.
2
Квитки на поїзд через термінали QIWI.Зайдіте в меню «Оплата послуг», далі - «Квитки та лотереї». Виберіть кнопку «Залізничні квитки» .Прочтіте правила покупки квитка. Слідуючи вказівкам системи, введіть номер мобільного телефону, подробиці поїзд ки, дані документа, що посвідчує лічность.Проверьте інформацію про замовлення. Оплатіть замовлення. Сума не повинна перевищувати 15 000 р.Возьміте квитанцію і бланк замовлення квитка з 14-значним номером замовлення та штрих-кодом платежа.Получіте квиток в касі «РЖД» або за допомогою терміналу самообслуговування.
3
Квитки на поїзд через посредніков.В інтернеті виберіть фірму, яка надає послугу бронювання залізничного квитка. Як правило, квиток, придбаний через посередників, обходиться трохи дорожче, так як оплачується сервісний збір і доставка.Оформіте замовлення через спеціальну форму на сайті або по телефону. Для цього вам необхідно знати паспортні дані пасажирів, напрям і дату поїзд а.Осталось тільки вказати адресу доставки квитка - місце вашої роботи або проживання.
Зверніть увагу
Придбати квиток можна не раніше, ніж за 45 діб до дати поїздки у випадку посадки пасажира на початковій станції маршруту поїзда; не раніше, ніж за 3 доби до дати поїздки у випадку посадки пасажира на проміжній станції маршруту поїзда, але не пізніше, ніж за 1 годину до відправлення поїзда.