Як зробити підвал сухим. Як зробити стяжку в підвалі щоб не було вогкості.

При просочуванні води в підвальні приміщення вона виступає на стінах і підлозі, утворюючи вогкість і цвіль. Якщо з початком танення снігу або після злив в підвалі збирається вода, потрібно вжити термінових заходів по його осушенню.
Інструкція
1
Оберіть спосіб осушеніяПредотвратіть надходження в підвал вологи можна двома способами: провести зовнішню або внутрішню гідроізоляцію приміщення. Перший варіант пов'язаний з великими ремонтними роботами - розкопкою фундаменту по всьому периметру будівлі. Другий спосіб дозволяє ліквідувати вогкість зсередини, використовуючи спеціальні матеріали.
2
Захистіть будівлю снаружіПроблеми з непотрібною вогкістю виникає через те, що не була створена надійна система відводу грунтових вод при будівництві. Якщо ви зважилися на зовнішні роботи, відкопайте фундамент і стіни підвалу по всьому периметру. Зніміть всі верстви старої ізоляції. Проведіть горизонтальну або вертикальну гідроізоляцію будівлі. Для цього прокладете навколо нього дренажну систему - вона прибере тиск грунтових вод на стіни і забезпечить відведення вологи. Якщо ви маєте намір провести вертикальну обробку фундаменту по всій висоті кладки, скористайтеся сучасними видами гідроізоляції: мембранної, обмазувальної, фарбувальною або за допомогою мастики. Для повної впевненості проведіть комбінований захист від вологи: вертикальну і горизонтальну.
3
Осушіть підвал ізнутріЕслі ви прийняли рішення провести внутрішні роботи, очистіть спочатку всі поверхні. Для цього приберіть вологу зі стін і підлоги, зскребете з них сіль, бруд і цвіль. Просушіть підвал і огляньте шви. Якщо вони постраждали тільки на ділянках протікання, очистіть їх на 2-3 см углиб і заповніть свіжим розчином. Наприклад, використовуйте для закладення сучасний матеріал проникаючої ізоляції - «Дегідрол». Обробіть поверхні антигрибковою засобом, щоб запобігти появі цвілі. Зупиніть свій вибір на комплексному препараті, який видаляє не тільки цвіль, але і перешкоджає розмноженню бактерій і мікробів. Якщо у вас в підвалі цегляні стіни, нанесіть на них шар цементу, піску і клеїть полімерного складу - він забезпечить надійну сцепку гидроизолирующего матеріалу і стіни. Тепер на підготовлені поверхні можна наносити ізоляцію і приступати до обробки приміщення.
Зверніть увагу
Використовуйте сучасні гідроізоляційні матеріали - полімерцементні суміші. Вони нешкідливі і мають кращі характеристики, ніж матеріали на бітумної основі.
Корисна порада
Проводите гідроізоляційні роботи в сухе і тепле сезон.