Як повернути зубам білизну.

На превеликий жаль, зловживання кавою, міцним чаєм і курінням, для зубів не проходить безслідно. Природна білизна зникає під зубним жовтуватим нальотом. Саме з даної причини люди здавна стежили за станом своїх зубів і намагалися відбілити їх різними способами. Для цього використовували навіть перекис водню і азотну кислоту і багато подібні засоби. Сьогодні розробки вчених у цій галузі дозволяють процедурі відбілювання стати більш доступною і щадить.
Інструкція
1
Щоб позбутися від нальоту, чергуйте відбілюючі пасти з пастами з пародонтологічним ефектом і фторосодержащими пастами. Дане поєднання додає зубам блиск, відбілює їх і видаляє наліт.
2
Щодня випивайте 2-3 чашки несолодкого зеленого чаю. В даному випадку зуби будуть очищатися природним чином.
3
Кращі продукти для білизни зубів - це морква та яблука. Їх рекомендується їсти кілька разів на день, особливо після вживання чаю або кави.
4
Також красі ваших зубів допоможе кукурудза у вигляді крупи, зерен і борошна. Після кожного прийому їжі лікарі-стоматологи настійно рекомендують полоскати порожнину рота водою.
5
Природну білизну зубам можна повернути і народними засобами. Для цього невелика кількість харчової соди змішайте з трипроцентним розчином перекису водню. Цим складом почистіть зуби. Але будьте обережні - склад ковтати не можна!
6
Позбутися від плям на поверхні емалі вам допоможе ефективна спеціальна суміш: в баночку з зубним порошком додайте подрібнену пігулку метронідазолу і три чайні ложки соди і солі. Все перемішайте і чистите зуби даної сумішшю. При регулярному застосуванні зникне запах з рота, і зуби ефективно отбеливаются.
7
Також хорошим засобом для відбілювання емалі зубів є - морська сіль. Покладіть під язик одну чайну ложку солі і розчиніть її слиною. Потім за допомогою пальців і мови протріть нею зуби з усіх сторін. Сіль розчиніть повністю, щоб не нанести шкоди ясен. Після даної процедури прополощіть рот водою.
8
Домашні методи відбілювання зубів краще використовувати зрідка, так як при постійному застосуванні ви истончен зубну емаль. Найкращим варіантом все-таки буде звернутися до лікаря. Стоматолог не тільки безболісно видалить зубний наліт, але і всі зубні камені. Після даної процедури обробляйте зуби спеціальними поліруючими зубними пастами, які захищатимуть вашу емаль від шкідливих впливів слини.