Як налаштувати юзер-гейт.

Для управління і розподілу інтернету по локальній мережі використовуються програмні проксі-сервери. Одним з таких серверів є програма UserGate, яка поєднує в собі функціональність і невисоку вартість. UserGate є комплексним рішенням, яке не тільки дозволяє організувати загальний доступ до інтернету, а й враховувати трафік і захищати локальну мережу від зовнішніх загроз.
Інструкція
1
Зайдіть на офіційний сайт розробника http://www.usergate.ru і придбайте програму UserGate. Для цього вам необхідно пройти процедуру реєстрації. Вкажіть своє ПІБ та контактну електронну адресу. Придумайте логін і пароль, після чого авторизуйтесь на сайті. Натисніть кнопку «Купити» і виберіть версію програми і спосіб отримання. Також ви можете безкоштовно завантажити пробну версію UserGate, натиснувши на відповідне посилання.
2
Встановіть програму UserGate на комп'ютері, який є інтернет-шлюзом. Установка досить проста і не викличе труднощів навіть у початківців користувачів ПК. В інсталяторі є автоматична настоянка модуля UserGate Server, тому якщо ви не впевнені у своїх знаннях, то можете довірити це програмі. Завершіть установку і перезавантажте комп'ютер. Перевірте, що в треї з'явився значок агента UserGate.
3
Запустіть консоль адміністратора програми UserGate. Тут ви можете виконати настройку локальної мережі. Вкажіть мережеві інтерфейси і призначте ролі, виберіть сервери, які необхідні для управління програмою, і сервіси, які будуть доступні користувачам мережі.
4
Додайте користувачів і налаштуйте для них мережевий трафік. Виконати дані функції досить легко, просто клацніть на відповідний розділ і заповніть необхідні дані. При необхідності для користувачів можна встановить логін і пароль для доступу до інтернету. Збережіть налаштування.
5
Налаштуйте швидкість каналу для користувачів локальної мережі. Виберіть модуль «Управління шириною каналу» і вкажіть необхідні параметри для комп'ютерів по типу, адресою, протоколом або іншим пріоритетам. Також можна виставити максимальний час затримки.
6
Забороніть вихід деяких додатків в інтернет. Наприклад, ви можете повністю заборонити запуск онлайн-ігри або встановити для неї тимчасові обмеження. Для цього перейдіть до розділу «Фільтрація контенту», вкажіть параметри ресурсу (URL або IP-адреса) і виберіть необхідну дію.