Як розібрати ноутбук.

Розбирання ноутбука ділиться на повну і неповну. Першу здійснюють при заміні модулів пам'яті, жорсткого диска і оптичного приводу. Друга вимагається для обслуговування інших вузлів комп'ютера.
Інструкція
1
Незалежно від того, яку розбірку ноутбука ви бажаєте здійснити - повну чи неповну, перед початком роботи обов'язково вимкніть від машини блок живлення і всі периферійні пристрої, а потім зніміть акумулятор.
2
Для неповного розбирання відверніть всі гвинти, що утримують кришку над модулями пам'яті і зніміть її. Потім відсуньте важелі, здатні фіксувати касети з накопичувачами (жорстким диском і оптичним приводом), після чого витягніть касети на себе. Виверніть гвинти, за допомогою яких приводи кріпляться в касетах, і зніміть їх. Замініть ті з компонентів, які несправні або потребують модернізації, після чого зберіть машину в зворотному порядку. Якщо потрібно замінити тільки один компонент, знімати решта не обов'язково.
3
Для чистки радіатора процесора одні ноутбуки вимагають повного розбирання, а інші мають для цього спеціальний відсік. У другому випадку виверніть гвинти, що утримують кришку цього відсіку, зніміть її, після чого продміть радіатор. Потім встановіть кришку на місце.
4
Повну розбирання почніть зі зняття всіх вузлів, доступних в ході неповного розбирання. Потім зніміть дві кришечки, розташовані над шарнірами екрану. Подденьте фальшпанель, що знаходиться між екраном і клавіатурою, і акуратно відокремте її. Виверніть гвинти, що утримують роз'єм, яких підключений екран, і відключіть його від материнської плати. Потім, вивернувши ще чотири гвинта, зніміть сам екран. Кабель WiFi-антени продовжить з'єднувати ноутбук з екраном - до його роз'єму ви доберетеся пізніше. Підніміть клавіатуру і відключіть її шлейф. Можливо, під ній виявляться додаткові слоти для модулів пам'яті - зніміть і їх.
5
Виверніть всі гвинти, розташовані під клавіатурою, а також із зворотного боку ноутбука. Відокремте верхню кришку, акуратно підніміть її і відключіть шлейф тачпада. Після цього стануть доступні додаткові гвинти, які кріплять материнську плату. Їх також відверніть. Зніміть материнську плату, а при необхідності - очистіть радіатор процесора. Замініть несправні деталі (процесор, модуль WiFi, Bluetooth, відеокарту, і т.п.). Порядок заміни процесора мало відрізняється від такого в настільному комп'ютері (якщо процесор вставлений в панельку, а не упаяний). Не забудьте після цього оновити термопасту.
6
Зберіть машину в зворотному порядку, не забуваючи підключати всі шлейфи та вворачивать всі гвинти. Увімкніть комп'ютер і перевірте його.
Зверніть увагу
Все гвинти складайте в коробочку або прикріплюйте до магніту. Замальовувати, гвинти якої довжини де були розташовані.