Як змусити організм худнути. Як скинути зайву вагу з боків.

Зайва вага - це завжди наслідок розбалансування всієї системи організму . Причина може бути медичної, пов'язаної з проблемами здоров'я. Але найчастіше, це звичайне невідповідність між кількістю спожитої і витраченої енергії.
Вам знадобиться
  • - медичне обстеження;
  • - калькулятор;
  • - таблиця калорійності продуктів.
Інструкція
1
Пройдіть медичне обстеження, щоб виключити гормональні захворювання і визначити загальний стан. Можливо, особливості вашого організму припускають особливу дієту або якісь обмеження фізичної активності.
2
Визначте кількість енергії, необхідне вашому організму для підтримки життєдіяльності. Це легко обчислити по формулі: (Вага, кг х 13,7) + (Зріст, см х 5) - (Вік, роки х 6,8) + 66 = Базовий рівень метаболізму, або кількість кілокалорій, яку ви витрачаєте просто лежачи в ліжка.
3
Помножте отримане кількість на коефіцієнт рухової активності: - 1,2 - якщо ви абсолютно не займаєтеся спортом і у вас малорухлива робота; - 1,375 - 1-2 рази на тиждень невелика фізичне навантаження (таким навантаженням може бути активний шопінг або прогулянка до станції метро); - 1,55 - якщо ви тричі на тиждень відвідуєте спортзал, навантаження середня; - 1,725 - тричі на тиждень відвідуєте спортзал, навантаження сильна; - 1,9 - щодня відвідуєте спортзал, навантаження важка (або виконуєте важку фізичну роботу).
4
Позначте для себе «зелений коридор» - плюс-мінус 100 калорій до отриманого результату. Для втрати ваги вам потрібно, щоб енергетична цінність споживаної протягом дня їжі була менша отриманої цифри.
5
Протягом тижня записуйте все, що ви з'їли або випили. Підрахуйте середня кількість споживаних протягом дня калорій. Подумайте, за рахунок чого ви можете зменшити цю цифру.
6
Чи не скорочуйте харчування занадто сильно, досить знизити калорійність продуктів на 10-15 відсотків. В іншому випадку організм сприйме голодування як сигнал робити енергетичні запаси.
7
Якщо ви не хочете або не можете жертвувати своїм раціоном, збільште витрата енергії. Зробити це легко, просто збільшивши свою фізичну активність.
8
Щоб включити процес спалювання жиру, необов'язково піднімати штангу в спортзалі. Звичайна прогулянка протягом півгодини в швидкому темпі дозволить спалити приблизно 200-250 кілокалорій.
9
Не обов'язково збільшувати витрата калорій тільки за рахунок аеробних тренувань. Звичайно, біг, вважається кращим засіб в боротьбі із зайвою вагою, але силові тренування нітрохи йому в цьому не поступаються.
10
Тренуйтеся тричі на тиждень із середньою вагою, виконуючи 12-15 повторів кожної вправи. Ви не тільки будете активно спалювати жирові клітини, а й добре підтягнете м'язи.