Як прибрати дзеркальну тонування.

Тонування є найпростішим і ефективним способом зробити свій автомобіль красивим, стильним і витонченим. Крім цього, вона виконує цілий ряд корисних функцій, наприклад, захищає салон від сторонніх поглядів, не дає сонця потрапляти на оббивку крісел, а головне - в невеликому ступені захищає очі водія від яскравого світла. Однак пройти техогляд із дзеркальною тонуванням практично неможливо, саме тому багатьом автовласникам доводиться її знімати або міняти на звичайні тоновані стекла.
Вам знадобиться
  • - гумові рукавички;
  • - губка для посуду;
  • - засіб для чищення «Туалетний каченя» (морської);
  • - соляна кислота.
Інструкція
1
Прибрати дзеркальну тонування можна скориставшись одним із наступних методів. Повністю замініть ваші скла новими. Це найефективніший і простий варіант позбутися тонування, але, на жаль, він обійдеться в дуже круглу суму грошей, і далеко не кожен зможе ним скористатися, враховуючи свій фінансовий стан.
2
Зверніться до майстра в сервіс. Там вам все зроблять на найвищому рівні і за максимально короткі терміни. Проте слід врахувати те, що процес ліквідації дзеркальної тонування набагато складніше, а це означає, що і вартість за надану послугу, буде значно більше.
3
Скористайтеся соляною кислотою, саме вона здатна розчинити покриття тонування, тільки будьте акуратні і в цілях безпеки надіньте захисні рукавички на руки. Не поспішаючи вийміть скло, так вам буде легше працювати. Покладіть його на рівну поверхню і розведіть кислоту, розчин повинен вийти слабким. Потім за допомогою губки нанесіть отриманий склад на поверхню скла, і почекайте 5-7 хвилин. Ретельно змийте струменем холодної води, а потім повторіть процедуру з самого початку. Робіть це до тих пір, поки скло знову не стане прозорим.
4
Спробуйте видалити дзеркальну тонування за допомогою звичайного миючого засобу «Туалетний каченя». Купити його можна практично в будь-якому господарському магазині. Тільки зверніть увагу на те, що на ньому обов'язково повинна стояти позначка «морський», оскільки саме до складу даної речовини входить соляна кислота. Скло можна не виймати, досить про всяк випадок накрити оббивку салону клейонкою або газетами. Натріть скло, трохи почекайте і змийте прохолодною водою, потім знову натріть і змийте, і так до тих пір, поки ви не отримаєте бажаний результат. По закінченню ретельно промийте і висушіть скла.
Зверніть увагу
Крім запропонованих способів, ви можете спробувати самостійно наклеїти звичайну тоніровочную плівку прямо на дзеркальну.
Після збільшення штрафу за неправильну тонування машини багато автовласників вирішили від неї відмовитися. Ви можете розтоновувати автомобіль самостійно. Рекомендується робити це в теплому гаражі.
Інструкція
1
Для роботи заздалегідь приготуйте тонкий гострий ніж, який має торцеву ріжучу поверхню. Якщо ж немає можливості його дістати, то використовуйте звичайну тонку бритву, яка має міцну ручку. Крім бритви вам знадобиться вузький канцелярський ніж, а також розчин ПАР. Ви можете розвести в невеликій ємності «Фейрі» і залити всю рідину в розпилювач.
2
Для початку опустіть наполовину бокове скло. З верхнього торця скла вам потрібно обережно підчепити гострим лезом тоніровочную плівку. Акуратно потягніть за цей куточок. Намагайтеся не пошкодити плівку, в іншому випадку вам доведеться віддирати її по шматках. Здирати плівку рекомендується різким впевненим рухом.
3
У більшості випадків після зняття плівки на склі залишається шар клею. Нанесіть розведений розчин не це місце. Зачекайте, поки він трохи оживляти клей. Після цього за допомогою бритви акуратно счищайте клей зі скла. Починати краще всього з верхньої частини. Періодично бризкайте рідину на поверхню. Вкрай не рекомендується водити лезом по сухому склу. Зняти їх можна кінчиком ножа або ж рукою. Намагайтеся не робити рухів по склу лезом, тримаючи його перпендикулярно до поверхні. У цьому випадку його можна легко подряпати.
4
Далі вам необхідно пройдися по краях скла вузьким канцелярським ножем. Тим самим ви видалите з країв всі залишки плівки і клею. Для запобігання попадання вологи у внутрішню частину дверей, на ній встановлений спеціальний ущільнювач. Якщо ж його немає, то рекомендується підкласти тканину, яка буде перешкоджати попаданню мильного розчину у двері. В іншому випадку можуть виникнути різні пошкодження електрики. Врахуйте, мильна вода може призвести до корозії металу.