Як підключити Avertv dvi box 1080i.

AVerTV DVI Box 1080i є ТВ-тюнером від компанії AVerMedia Technologies, який заснований на DVI-інтерфейсі, що дозволяє пристрою працювати автономно без включення комп'ютера. Працездатність ТВ-тюнера безпосередньо залежить від правильності його підключення. Виконати це можна двома способами - за допомогою DVI або VGA кабелів.
Вам знадобиться
  • - тюнер AVerTV DVI Box 1080i;
  • - ПК;
  • - монітор;
  • - DVI або VGA кабелі.
Інструкція
1
Вивчіть уважно пристрій ТВ-тюнера AVerTV DVI Box 1080i. У нього є дві групи роз'ємів. Перша використовується для підключення зовнішніх пристроїв і складається з компонентного і композитного відеовходу, S-video входу, а також входу і виходу для звуку і навушників. Друга група роз'ємів призначена для забезпечення працездатності пристрою і складається з входу для джерела живлення, звуку, телевізійної антени і DVI-входу, а також DVI-виходу для підключення до дисплея і виходу звуку для підключення підсилювача або колонок.
2
Оберіть спосіб підключення ТВ-тюнера AVerTV DVI Box 1080i до комп'ютера або монітора. Можна скористатися VGA або DVI сполучними кабелями. При цьому варто відзначити, що їх ні в якому разі не можна змішувати, інакше це призведе до втрати сигналу.
3
Візьміть DVI-кабель і з'єднайте між собою DVI-вихід відеокарти вашого комп'ютера і DVI-вхід ТВ-тюнера для підключення до комп'ютера. Після цього аналогічним кабелем необхідно з'єднати DVI-вихід тюнера і DVI-вхід монітора вашого ПК. Після цього можете перейти до безпосередньої налаштуванні тюнера.
4
Скористайтеся VGA-підключенням тюнера AVerTV DVI Box 1080i, якщо ваш комп'ютер обладнаний відеокартою, в якій є тільки VGA-вихід, при цьому монітор повинен бути оснащений VGA-входом. В іншому випадку ви не зможете коректно виконати підключення та налаштування тюнера.
5
Також варто відзначити, що при такому підключенні необхідно придбати додатково перехідники VGA-DVI, оскільки вони знадобляться для з'єднання через VGA-кабель DVI-входу і виходу тюнера з VGA-входом і виходом вашого ПК. В іншому з'єднання аналогічно попередньому способу.
6
Увімкніть тюнер AVerTV DVI Box 1080i і перевірте його працездатність. Зайдіть в меню «Налаштування», вкажіть необхідні параметри і налаштуйте канали.