Як заточити ковзани самостійно.

Хороші ковзани - це одне з головних складових вашого успіху на ковзанці. Черевики повинні міцно фіксувати гомілковостопний суглоб, ковзани не повинні натирати або бути занадто великими і, зрозуміло, лезо повинно бути заточене.
Вам знадобиться
  • - чавило;
  • - алмазний абразивний брусок;
  • - полірувальний камінь;
  • - доводочний камінь;
  • - масло, знижує силу тертя;
  • - напилок;
  • - "Blade Doctor".
Інструкція
1
Щоб зрозуміти, чи достатньо добре заточені ковзани, проведіть ріжучої крайкою по нігтя. Якщо лезо зробило «зішкріб» з нігтя, значить, все в порядку. Якщо ж ні - ковзани необхідно заточити.
2
Якщо немає можливості віддати ковзани майстру, заточити їх можна і самостійно, лише трохи модернізувавши наждачное чавило. Камінь повинен бути в діаметрі 15-20 сантиметрів і шириною в півсантиметра-сантиметр.
3
Встановіть на чавило упор таким чином, щоб точно на середину кола припадав центр леза.
4
Призаточенню коник слід вести зверху вниз. Натиск повинен бути невеликим. Слідкуйте за тим, щоб не провалювався центр коника. Перевірити це можна, поставивши черевик на горизонтальну поверхню.
5
Після того, як ви заточили ковзани, необхідно прибрати задирки. Зробити це можна за допомогою алмазного абразивного бруска, або за допомогою спеціального полірувального каменю. Також для доведення ковзанів можна використовувати грубий доводочний камінь. Якщо ви вибрали цей спосіб, після заточки змастіть ковзани маслом, що знижує силу тертя між лезом і льодом.
6
На лезі ковзана є жолобок - легке увігнуте поглиблення, насилу помітне неозброєним оком. Воно забезпечує ковзаняреві більш швидке ковзання і меншу силу тертя між лезом і льодом. При неправильної заточенню ковзанів лезо може стати абсолютно плоским. Тим не менш, багато непрофесіонали заточують ковзани звичайним напилком і катаються без жолобків. Якщо ви любитель, лише зрідка заглядає на каток, нагострити ковзани, тримаючи напилок під прямим кутом до бічної поверхні леза черевика.
7
Зарубіжні інтернет-магазини пропонують для любителів ковзанів спеціальні пристосування для заточування леза. Приміром, одне з них називається «Blade Doctor». Якщо у вас є міжнародна картка оплати, ви можете придбати цей прилад. Їм слід користуватися після кожних двох катань. Переверніть черевик, встановіть «Blade Doctor» на лезі коника і проведіть їм 10-15 разів вгору і вниз. Це допоможе вам зберегти ковзани в хорошому стані протягом тривалого часу.
Використання небезпечної бритви передбачає поспіху, тому число її шанувальників невелика. Крім того, на відміну від звичайних бритв, небезпечна вимагає особливого догляду і регулярної заточки. Ідеально отхонінгованной бритвою можна користуватися кілька місяців. Щоб добре заточити її, скористайтеся одним із спеціальних абразивів.
Інструкція
1
Візьміть водяній камінь і рясно змочіть його водою. Починайте водити бритвою по ньому, притримуючи її великим і вказівним пальцями. Щоб не довелося вручну підтримувати правильний кут заточування, знайдіть великий камінь, на який лезо зможе поміститися цілком, а в ідеалі - із запасом в 5 сантиметрів. При заточуванні притискайте до каменя не тільки лезо бритви, але і її гребінь. Досягнувши краю каменя, переверніть лезо іншою стороною і починайте переміщати бритву у зворотному напрвлении. У кожну сторону вам необхідно буде зробити по одному проходу. Слідкуйте за тим, щоб бритва не втрачала контакт з абразивом. Щоб кінчик леза вийшов рівним, сила натискання повинна бути однакова при заточуванні обох сторін бритви.
2
Знайдіть хонінгувальний брусок, що відрізняється невеликим розміром, але, тим не менше, що дозволяє досягти при заточуванні небезпечної бритви чудового результату. Цей інструмент для заточки має більш ніжну абразивную поверхню і зазвичай застосовується для підводки леза. Ви можете придбати вітчизняний алмазний брусок, або пошукати старі керамічні бруски на аматорських форумах та інтернет-аукціонах. Перед заточкою брусок також бажано змочити у воді. Якщо вам не вдалося знайти водяний камінь або хонінгувальний брусок, скористайтеся наждачним папером, яка вимагатиме частої заміни.
3
Скористайтеся самим «дідівським» способом - заточкою бритви, при якій використовується шкіряний ремінь і абразивна паста. Ремінь може бути як спеціальним перукарським, так і звичайним широким. Абразивних паст існує дуже багато: ви можете купити вітчизняну пасту ГОИ або дорогу імпортну. Нанесіть пасту на лезо і шліфуйте його про гладку поверхню ременя. При зміні напрямку заточки перевертайте небезпечну бритву тільки через тильну сторону леза, а саму заточку здійснюйте під плоским кутом до тій же стороні.
Корисна порада
Щоб зрозуміти, чи достатньо гостро ви заточили лезо, спробуйте поголитися ім. Готова бритва повинна йти рівно і не противитися. Якщо ви переточити бритву, застосуйте зворотне хонінгування - поводите бруском по нерухомому лезу.