Як налаштувати чорний список на Nokia. нокиа 700 програми чорний список.

Послуга «Чорний список» доступна для абонентів певних операторів стільникового зв'язку. Також вона присутня в деяких моделях телефонів деяких виробників. В телефонах Nokia дана функція здійснюється за допомогою установки додаткового програмного забезпечення.
Вам знадобиться
  • - доступ до телефону;
  • - доступ до інтернету.
Інструкція
1
Для занесення якогось абонента в чорний список на мобільних пристроях ознайомтеся з меню вашого телефону і перевірте наявність функції створення чорного списку або установки обмежень на вхідні дзвінки та СМС-повідомлення. Це робиться за допомогою відповідного меню в телефонній книзі.
2
На жаль, для пристроїв Nokia такої функції не передбачено, тому вам необхідно буде скористатися стороннім програмним забезпеченням, відповідним платформі вашого мобільного пристрою для обмеження прийому викликів і повідомлень. При цьому необхідно, щоб абонент був занесений в список вашої телефонної книги, в іншому випадку він може не розпізнатися при виклику.
3
Зверніться в клієнтський відділ вашого оператора стільникового зв'язку за довідковою інформацією стосовно створення списку обмежень, для звернення вам знадобиться паспорт або будь-який інший документ, що підтверджує вашу особистість в якості власника сім-карти. Ви також можете зателефонувати в службу технічної підтримки вашого оператора, щоб дізнатися код запиту для підключення послуги «Чорний список».
4
Зверніть увагу, що послуга створення чорного списку для викликів і СМС-повідомлень може бути не доступна для абонентів деяких операторів або конкретних тарифних планів, докладніше про це уточніть в абонентському відділі або на сторінці тарифного плану оператора.
5
Також ви можете отримати довідкову інформацію на офіційному сайті вашого оператора. В розділі управління особистим кабінетом ви також можете активувати послугу «Чорний список», якщо вона є в списку доступних вам послуг. При створенні кабінету користувача вам може знадобитися доступ до вашого мобільного телефону для отримання даних логіна і пароля для входу в систему в якості вхідного СМС-повідомлення.
Корисна порада
Частіше дізнавайтеся про послуги, додатково надаються вашим оператором.