Як зробити ватяну іграшку.

Біла вата всім своїм видом нагадує пухнасті снігові замети. Але є одна важлива відмінність: вона не тане в теплі. Займіться разом з дитиною виготовленням ватного сніговика. Така іграшка прикрасить вашу кімнату і, звичайно ж, не розтане з приходом весни.
Вам знадобиться
  • - упаковка вати;
  • - картон;
  • - кольоровий папір;
  • - ножиці;
  • - клей;
  • - голка з ниткою;
  • - атласна стрічка;
  • - 2 гудзики;
  • - олівець.
Інструкція
1
Приготуйте каркас іграшки з листа картону. Для цього виріжте прямокутник довжиною 20 см і шириною 17 см. Покладіть його вертикально і розділіть на три зони горизонтальними смугами.
2
Відкладіть нижню смугу в 8 см, середню - в 6,5 см і верхню - в 5,5 см шириною. У правого краю аркуша накресліть вертикальну смужку шириною 1,5 см. Намажте її клеєм і склейте з прямокутника циліндричну трубку висотою 20 см.
3
Відмотайте і відріжте від згортка вати шар товщиною 2-2,5 см і довжиною, рівній окружності виготовленої трубки. Акуратно відірвіть від цього шматка три смужки в 3, 4 і 5 см завширшки.
4
Приклейте отримані ватяні смужки на каркас посередині намічених поділок. Найвужчу з них розмістіть нагорі, середню - в середині і широку - внизу. Це потрібно для того, щоб надати округлість формам майбутнього сніговика. Кінці смуг зшийте між собою нитками.
5
Приготуйте ще один пласт вати таким чином, щоб він укутав всю бічну поверхню заготовки. Намажте клеєм залишився картон. Обмотайте заготовку ватою, притисніть її в місцях склеювання. Краю непомітно зшийте білими нитками.
6
Перев'яжіть сніговика тонкої атласною стрічкою в двох місцях: на висоті 8 і 14,5 см. Краї стрічки подрежьте і сховайте. У вас вийшла основа іграшки, що складається з округлої голови і тулуба.
7
Сформуйте з вати два невеликих щільних кульки. Це будуть руки сніговика. Пришити їх з боків середньої частини тулуба. Нашейте на кінці однієї руки невелику петельку, щоб потім закріпити мітлу. З кольорового паперу зробіть очі, ніс, рот сніговика. Приклейте дві невеликі гудзики на груди.
8
Виготовте снеговику капелюх з кольорового паперу, або зв'яжіть шапочку з помпоном і шарфик. Зробіть мітлу з гілочок, використовуйте олівець як держак. Всуньте її в петельку на руці, і - м'яка ватяна іграшка готова.
Зверніть увагу
Якщо ви хочете повісити сніговика на ялинку, не робіть для нього мітли. В цьому випадку необхідно добре закріпити капелюх на голові і виконати петельку із решти атласної стрічки.
Корисна порада
Оформіть основу, на якій стоятиме сніговик. Виріжте з картону невеликий майданчик. Поставте на неї іграшку. Частину обклейте тонким шаром вати. Такого сніговика можна використовувати для оформлення великої зимової композиції.