Як заробити авторитет у колективі. Як увійти в новий колектив.

У новому колективі вас ніхто не знає, тому від враження, виробленого в найперші дні, дуже багато залежить. Думка, яку складеться про вас у колег і начальства, може допомогти вам істотно просунутися по кар'єрних сходах, а також придбати нових друзів і хороших знайомих.
Інструкція
1
Будьте доброзичливі і привітні. Якщо на новій роботі начальник або ейчар-менеджер не познайомив вас з усіма, то вітайтеся і представляйтесь самі. Найкраще, якщо ви влаштуєте невеликий «банкет» з нагоди знайомства: можна замовити в офіс піцу або принести торт і пригостити всіх під час обідньої перерви. Так ви не тільки зможете познайомитися з усіма, але і побачите, хто як поводиться в неформальній обстановці.
2
Ваш коло обов'язків повинен бути вам гранично ясний. Розпитайте про це начальника або куратора, в залежності від того, хто буде допомагати вам перший час. Важливо знайти тонку грань між тим, щоб не соромитися питати про те, що вам дійсно не зрозуміло, і тим, щоб приставати до всіх з питаннями про такі речі, де можна знайти рішення самостійно.
3
У кожному колективі є свої порядки, придивляйтеся до того, як поводяться колеги. Ви швидко засвоїте, як прийнято триматися на новій роботі, якщо будете уважні. Навіть якщо вам не подобаються якісь звички товаришів по службі, будьте терплячі: адже вони працюють тут набагато довше, ніж ви. Незабаром, коли ви увіллєтеся в колектив, можна буде спробувати змінити мікроклімат в кращу сторону, а поки візьміть на озброєння приказку про те, що зі своїм уставом до чужого монастиря не ходять.
4
Ставтеся до нових колег з повагою. Навіть якщо хтось вам не сподобався, не поспішайте йти на конфлікт. Можливо, через деякий час ви зміните свою думку про цю людину. У кожному разі, враження, які сформувалося у вас в перші кілька днів, не можна назвати повністю об'єктивним.
5
Якщо колектив згуртований і дружний, то не чекайте, що вас відразу приймуть з розпростертими обіймами. Іноді новачків довго «перевіряють», при цьому, можливо, влаштовуючи їм всякі незручні або дивні ситуації, це своєрідні випробування. Подібне особливо характерно для творчих або молодих колективів. Будьте пильні, ставитеся до всього спокійно і з гумором, це обов'язково буде оцінено. Якщо ви зможете відбутися жартами або дотепно відповісти, то це змусить колег поважати вас, і ви незабаром будете прийняті в коло «своїх».
Корисна порада
Виконуйте свої обов'язки якнайкраще. Не критикуйте колег, а побажання і поради висловлюйте обережно.