Як кріпити стільницю.

Все, що завгодно людині, можна замовити в інтернет-магазині. У зв'язку з цим багато речей продають в розібраному вигляді, упаковані в коробки. Навіть автомобілі можна зібрати, як дитячий конструктор. Меблі вже давно набувається комплектом запасних частин. Щоб зібрати з них те, що вам потрібно, необхідні чіткі інструкції.
Вам знадобиться
 • - комплект збірних меблів;
 • - лобзик;
 • - пила;
 • - лінійка;
 • - олівець;
 • - кріплення.
Інструкція
1
Покладіть стільницю потрібною стороною на підлогові шафи, залиште зазор в 5 міліметрів біля задньої стінки і стільки ж у бічної стіни або пенала. Якщо комплект кухонних меблів має Г-подібну форму, дві секції стільниці з'єднуються встик, а не кутом.
2
Виміряйте довжину потрібну вам за встановленими шаф і порівняйте з довжиною стільниці. Якщо необхідно відрізати зайвий шматок, поставте позначку олівцем і проведіть лінію. При подальшій роботі ножівкою креслите на лицьовій стороні, а при використанні механічної пили - на зворотному.
3
Візьміть дрібнозубчасті пилку, якщо будете працювати вручну. Наклейте малярський скотч поверх шматка, який збираєтеся відпиляти, щоб не відвалювалися дрібні шматки. При використанні дискової пили поверніть стільницю зворотною стороною вгору і поставте перевірочну лінійку на матеріалі, щоб відрізати рівно. Одержаний край обробіть шкіркою, щоб не було скалок.
4
Встановіть стільницю правильно і на нижній частині відзначте розташування підлогового шафи, щоб легше визначити місце під мийку. Переверніть мийку, покладіть її рівно і окресліть олівцем. Прочитайте інструкцію від даної сантехніки і, на підставі прочитаного, проведіть лінію всередині.
5
Покладіть стільницю на дві табуретки, залишивши між ними місце, яке будете випилювати. Дрилем просвердлите отвір достатню для роботи лобзика. Виріжте місце під мийку.
6
На зріз нанесіть шар поліуретану, щоб запобігти потраплянню води всередину стільниці. Встановіть мийку, слідуючи вказівкам інструкції.
7
До стільниці додається комплект кріплень, поставте покриття з їх допомогою. Покладіть стільницю так, як робили на початку роботи, з тими ж зазорами. Намітьте місця для кріплення через рівні інтервали, просвердлите отвори під кріплення. Прикрутите фурнітуру до стільниці та підлоговим шаф. За допомогою викрутки доведіть роботу до кінця.
Сучасна кухня найчастіше передбачає мийку , врізану в стільницю. У такому випадку вона виглядає продовженням меблевого ансамблю і дуже вдало вписується в інтер'єр. Врізати мийку самостійно цілком можливо, для цього не потрібно володіти спеціальними навичками та інструментами.
Вам знадобиться
 • - олівець;
 • - лобзик;
 • - рулетка;
 • - силіконовий герметик;
 • - кріплення;
 • - викрутка або шуруповерт.
Інструкція
1
У першу чергу прикладіть стільницю до кордонів короби, на якому вона буде встановлена. Врахуйте всі розрахункові допуски, кілька разів перевірте. Зсередини відзначте олівцем контур короба.
2
Переверніть стільницю і визначте розташування мийки. Прикладіть її верхньою стороною до вивороту стільниці і обведіть її контури олівцем. Якщо мийка буде межувати зі стіною, не забудьте залишити зазор, щоб у разі необхідності вирівнювати або підрізати край стільниці. Бажано залишити запас не менше 50-60 мм.
3
У кожної мийки по краю є бортик, який буде перекривати частину столу, виміряйте його ширину за допомогою рулетки. Зазвичай це відстань приблизно дорівнює 12-16 мм.
4
На стільниці від зазначеного краю мийки відступите цю відстань і Вичертите такий же контур всередині. В результаті у вас вийде смуга з такою ж шириною, як і відстань від краю до вушок під кріплення затискачів.
5
Щоб рівно прокреслити внутрішній контур кутів, прикладайте мийку на кілька сантиметрів ближче до протилежного краю. Коли лінія буде готова, і ви переконаєтеся в тому, що всі розкреслений вірно, випиляєте внутрішній контур лобзиком.
6
Одягніть на мийку кріплення і наклейте липку стрічку, яка охоронить внутрішню поверхню від попадання вологи. Приклеюйте стрічку так, щоб залишити попереду невеликий жолоб для заливки силіконового герметика.
7
Змастіть краї силіконом, вставте мийку в стільницю і притягну її кріпленнями. Не забудьте перед цим зняти зі стільниці захисну плівку (якщо вона є). Щоб забезпечити найкращу герметичність, ізолюйте її у два прийоми: спочатку обведіть шаром силікону площину прилягання, заповнюючи простір до бортика, а після висихання - нанесіть другий шар. Дочекайтеся початку схоплювання і затягніть мийку кріпленнями.
8
Відразу ж витріть силікон, який виступив на стільницю. Якщо він встигне висохнути, то при його видаленні ви можете пошкодити силіконовий бар'єр під мийкою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=w--tp3cSTic