Як намалювати японську сакуру. Як намалювати дерево сакури на стіні.

Щоб мати можливість в будь-який час слідувати японської традиції милування квітами, можна намалювати сакуру . Досить зобразити звичайне вишневе дерево і доповнити малюнок деталями.
Інструкція
1
Почніть малюнок з зображення вишневого дерева. Зробіть начерк олівцем тонкого стовбура, майте на увазі, що він не дуже довгий і становить приблизно 70-100 см до першого розгалуження. Далі він ділиться на два-три довгих міцних втечі, які, в свою чергу, мають по кілька основних гілок. Їх довжина в кілька разів перевищує довжину ствола, оскільки гілки сакури не підрізає.
2
Додайте в малюнок стовбура вишневого дерева деталі. Зобразіть на ньому вузлуваті нарости, зробіть основні гілки трохи коряжістий. Майте на увазі, що ствол Сакура не білять вапном від гризунів.
3
Намалюйте суцвіття вишні уздовж всієї протяжності гілок. Квіти сакури розпускаються до появи перших листочків, вони суцільно покривають гілки дерева і опадають протягом декількох днів. Крім того відобразіть в малюнку той факт, що бутони виростають у вигляді парасольок по три-чотири квітки. Зверніть увагу, що на відміну від звичного нам квітки вишні, що має п'ять пелюсток, у бутонів сакури їх може бути набагато більше.
4
Доповніть малюнок уносимой вітром пелюстками. Також намалюйте їх на землі під деревом.
5
Приступайте до розфарбовування. Для цього ви можете використовувати акварель, гуаш або масляні фарби. Почніть зі стовбура дерева. Його кора має темно-коричневий відтінок, молоді пагони темніші, ніж старі гілки. Для більшої достовірності додайте в основний колір трохи червоного або бордового відтінку.
6
Використовуйте білу і червону фарбу для пелюсток. Суцвіття сакури мають ніжно-рожевий колір, до центру він стає інтенсивніше. Для отримання світло-яєчного відтінку, яким слід розфарбувати тичинки, затемнятися жовту і білу фарби. Щоб вишневе дерево ще більше виділялося на загальному тлі, використовуйте для неба яскравий блакитний відтінок.