Як вибрати весільну сукню.

Головні атрибути будь-якого весілля для жінки - наречений і наряд. І, якщо з першим альтернатив, на щастя, вже немає, то пошук другого може привести «молоду» до нервового виснаження. Поради родичів і подруг, нескінченна низка салонів весільного плаття, фасони на будь-який смак. ... Хоча вибрати одне єдине, прекрасне і виглядати в ньому ідеально тільки здається неможливим.
Вам знадобиться
  • Настрій
  • Список джерел придбання з цінами
  • Дзеркало
  • Ілюстровані тематичні видання
  • Короткий курс по колористиці з палітрою кольорів
  • вдивіться з боку
Інструкція
1
ІдеяКак і в будь-якій справі, потрібно визначити конкретну мету, смислове навантаження. Що буде виражати наряд, оскільки центр уваги будь-якого весілля - наречена. Сукня повинно в кожному разі підкреслювати достоїнства і приховувати недоліки. А ось спектр відчуттів великий. Одягнене впливає і на поставу, і на ходу, і на поведінку. Від того, ким жінка хоче відчути себе на власному святі і повинен залежати початковий вибір. Королева в стразах, богиня з драпіруванням, мила пастушка з зворушливими рюшами, загадка в шифоні, закорсеченая сексуальна хижачка - плаття допоможе створити потрібний образ. Але важливо, щоб він гармоніював з внутрішнім настроєм і посилом. Адже в підсумку, весільне плаття зайвий раз повинно підкреслити нареченому, що він зробив правильний вибір, а не шокувати всіх присутніх.
2
БюджетПоіск гідного варіанту різко звужує наявність вільних грошових одиниць. Вартість сукні різниця в залежності від виробника, матеріалу, складності крою і фасону і, природно, джерела придбання. Орієнтуючись на бюджет, це може бути індпошиття, ширвжиток, прокат і бабусин сундук. Не варто засмучуватися, якщо на розпродаж в Мілані ніяк не встигнути або намагатися заощадити, вибираючи сукню за принципом «і в світло, і в люди». Практика показує, що все одно на інший захід його НЕ одягнеш, а пляма від вина на шалено дорогому вбранні може розладнати весілля. Золота середина - раціональний підхід і спокійне розуміння, що цей день у багатьох єдиний, але далеко не останній.
3
СтільІдея і бюджет затверджені і починається найцікавіше. Відростити ноги, збавити стегна, знайти груди або народити до весілля не встигнути. Та й не навіщо, все це можна якраз сукнею і скорегувати. Адже є можливість вибрати плаття під себе, а не підганяти себе під сукню. Безліч фасонів зводиться до базисних 4-5 силуетах для основних типів фігури. Перед дзеркалом це виглядає, як: Вгорі багато, внизу малоКомпенсіруется фижмами, драпіруванням на стегнах, V-подібний виріз на груді.Внізу багато, вгорі малоСредняя лінія під грудьми, об'ємна вишивка в верхній частині сукні, щільний верх, тканина на стегнах не повинна щільно прілегать.Гітара (пісочний годинник) Вибір багатшими, але дуже об'ємні пишні сукні можуть заглушити всі природні форми.Где будемо робити талію (спортивний тип, яблуко і ін) Корсаж різних варіацій.Нізенькім протипоказані бальні сукні, струнким і дуже високим сукні прямого силуету.
Зверніть увагу
В сукня має бути комфортно. Сильно звужений низ, вузький ліф, кілкий матеріал змусять наречену дихати через раз, свербіти, ходити приставними кроками і з помічниками в дамську кімнату. Враховуючи схильність наречених заїдати стрес, а весілля безумовно в списку, плаття не повинно бути «впритул». І якщо в плани не входить несподівано продемонструвати гостям панчохи і підв'язки, міцність крою і швів краще перевірити заздалегідь.
Корисна порада
Колір і матеріалНемаловажную роль грає колір і матеріал обраного варіанту. Якщо орієнтуватися на традиційно білий, то необхідно звернути увагу на його відтінки, які підходять до типу шкіри. Білий - синтез усіх кольорів і може підіграти або підкласти «свиню». І якщо у пані благородна блідість шкіри або судинний рум'янець, занадто теплі відтінки можуть нанести непоправної шкоди і зіпсувати загальне враження. Панночкам сонячного типу ближче молочні та кремові тони, а холодний рожевий відлив вицвітаючи шкіру жовтизною. Мереживо відмінно поєднуються в весільному вбранні, але лише як акценти, атлас вишукано струмує, але може зрадницьки підкреслити деякі нерівності тіла, парча тримає форму, але витончено задрапіруватися нею не вдасться. В кінцевому вдалому варіанті наречена і плаття повинні представляти єдине ціле.