Як поставити фото в свою пошту. Як поставити фото в мейл ру в грі в профілі.

Зорові образи все більше значать в нашому житті. І вже стає нормою, щоб одержувач електронного листа міг глянути в очі відправнику. Або хоча б його зображенню. Справа за малим - як правильно вставити фотографію ?
Вам знадобиться
  • Електронні фотографії, фоторедактор, комп'ютер, інтернет.
Інструкція
1
Відберіть ваші знімки, які підходять для візуалізації поштової скриньки. Не варто використовувати пляжні або інші дуже особисті фотографії. Віддайте перевагу портретам, де більшу частину кадру займає особа. Оцініть відповідність відібраних зображень призначенням даного електронної адреси. Наприклад, для особистих послань можна використовувати романтичні образи, а для ділових листів краще вибирати строгі фото.
2
Откадріруйте за допомогою будь-якого відповідного вам фоторедактора обраний знімок. Справа в тому, що ваш поштовий аватар має квадратну форму. Ще він повинен бути виразним, оскільки його невеликий розмір не дозволяє розгледіти якісь деталі. Мало цього, деякі поштові скриньки мають обмеження на обсяг завантаження файлу. Тому або виріжте з великого знімка ваше обличчя, або зменшіть розмір наявного кадру до прийнятих в інтернеті. Як правило, це не більше 100-200 кілобайт. В окремий поштових службах, наприклад, Mail.ru, існує вбудована можливість вибрати потрібну частину зображення.
3
Зайдіть в свою електронну пошту. Якщо сервіс вас не розпізнає автоматично, введіть логін і пароль. Увійдіть в настройки. У різних поштових інтернет-ресурсах вони розташовуються в різних частинах листа. Наприклад, якщо в Yandex.ru потрібно шукати в правому верхньому куті, то в Mail.ru - внизу сторінки, ближче до центру. Це може бути не слово, а значок, наприклад, шестерінки. Виберіть той розділ, який відповідає за відомості про господаря поштової скриньки. У пошті Yandex.ru він називається «Інформація про відправника», а в Mail.ru - «Анкетні дані».
4
Завантажте підготовлену фотографію. Для цього натисніть на відповідне посилання, і у вас відкриється стандартна форма. Виберіть шлях до файлу на своєму комп'ютері або задайте адресу в інтернеті, звідки треба взяти фотографію. Деякі сервіси дозволяють зробити знімок з веб-камери. Натисніть кнопку Ззагрузіть »та оцініть результат.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=EvV0yroxSq0