Як голити віскі. Як правильно збрити віскі.

Чоловіки нерідко залишаються незадоволені результатом при голінні електричної бритвою або верстатом: щетина відростає швидко, шкіра роздратована, а гоління недостатньо чисте. Збрити віскі , домігшись ідеальної гладкості, яка збережеться надовго, можна за допомогою небезпечної бритви.
Вам знадобиться
  • - небезпечна бритва;
  • - кисть для нанесення піни;
  • - піна для гоління або мильний розчин.
Інструкція
1
Для чистого гоління використовуйте тільки гостру правильно заточену бритву. Для безпечної роботи освойте прийоми її тримання, якщо ще не маєте такого досвіду. Безіменний, середній і вказівний пальці покладіть зверху шийки бритви, великий палець - на нижню частину шийки, а мізинець - на хвостову виїмку. Великий палець повинен упиратися в п'яту, жало - бути спрямованим вниз.
2
Повертаючи бритву вгору жалом, безіменний, середній і вказівний пальці помістіть на плоску частку шийки з зовнішнього боку, великий - з внутрішньої. Мізинець залиште на хвостовій виїмці.
3
Кисть для нанесення піни занурте на кілька хвилин у стаканчик з гарячою водою. Після того, як вона, увібравши в себе воду, розм'якне, вийміть її з склянки і дайте стекти. Збийте пензлем мильний розчин до утворення пишної піни, роблячи в чаші кругові рухи.
4
Наберіть піну на пензлик і плавними рухами нанесіть на віскі. Якщо волосся дуже жорсткий, перед нанесенням піни зробіть пом'якшувальний компрес. На 1-2 хвилини на намилені віскі накладіть вдвічі складену змочену в гарячій воді серветку. При ніжній шкірі з м'яким волосом достатньо перед покриттям скронь піною просто розтерти волосся теплою водою.
5
Після намилювання відразу ж приступайте до гоління, оскільки тривале перебування мила на шкірі вкрай небажано. Зніміть піну біля краю скроні спинкою бритви. Це дозволить встановити бритву точно на окантовці, відтягнувши шкіру вгору.
6
Палець, відтягували шкіру, розташуйте на відстані 2-3 см від місця розташування бритви. Наведіть палець тільки тоді, коли відведете бритву від шкіри обличчя. Спочатку збрийте волосся від скроні до середини щоки. Потім злегка поверніть бритву і зріжте волосся в напрямку мочки вуха вниз до шиї.
7
Після гоління зітріть з скроневої області залишки піни і вмивайтеся холодною водою. Нанесіть на віскі підходяще для вашого типу шкіри засіб, який зволожить та заспокоїть її.
Зверніть увагу
Звертайтеся обережно з небезпечною бритвою. Ретельно вивчіть прийоми гоління цим інструментом.