Як відновити пароль в icq. Як відновити пароль в асьці.

Програма ICQ впродовж багатьох років залишається одним з улюблених користувачами засобів онлайн-спілкування. Якщо ви давно користуєтеся їй і маєте великий список контактів, буде незручно заводити новий акаунт з причини забутого пароля. Його можна відновити.
Інструкція
1
Згадайте, як ви реєстрували свою аську. Реєстрація може проходити через різні сайти. Якщо у вас Rambler-ICQ або QIP, то можливо, ви користувалися сервісом Рамблер. Відкрийте його головну сторінку і знайдіть поставлю зліва посилання на Rambler-ICQ. Клікнувши на неї, перед вами відкриється головна сторінка для установки програми. Знайдіть посилання «Допомога» і увійдіть в це вікно. У списку тегів знайдіть «Паролі». У цьому вікні ви побачите список поширених питань, серед яких є проблема забутого пароля.
2
Натисніть на посилання «Система відновлення пароля». Для підтвердження вашої особистості ви повинні вказати електронну адресу, на якому була зареєстрована «аська» або номер телефону, якщо ви прив'язували ICQ до нього. У наступному рядку введіть код, який ви бачите на картинці, і натисніть кнопку «Далі».
3
Якщо ви вірно вказали адресу своєї електронної пошти, на вашу адресу буде автоматично відправлено листа, в якому написаний ваш поточний пароль . Якщо лист не приходить протягом хвилини, можливо, в системі сталася помилка, і вам доведеться заповнити всі форми заново.
4
Відкрийте аську і введіть вікно авторизації вказаний вам пароль. Ви можете копіювати пароль з листа і вставити його у відповідне вікно. Якщо ви вводите пароль вручну, зверніть увагу на регістр і розкладку клавіатури.
5
Відновити пароль можна на офіційному сайті ICQ, його адресу www.icq.com. Знайдіть вкладку «Допомога», клікніть по ній і виберіть функцію відновлення пароля. У зазначеному вікні введіть адресу електронної пошти, до якого був прив'язаний аккаунт ICQ, або номер самої аськи. Натисніть «Далі».
6
Наступним кроком у відновленні пароля буде відповідь на секретне питання. Із запропонованих варіантів виберіть те питання, яке ви використовували при реєстрації. Як правило. Питання стандартні і безпосередньо стосуються вашого життя, тому згадати відповідь не складе труднощів.
7
Якщо ви пройшли всі процедури з підтвердження вашої особистості, знову введіть адресу пошти, і через кілька секунд вам буде надіслано листа із зазначеним у ньому паролем.
Корисна порада
Заведіть блокнот, в який будете записувати всі паролі. Це гарантує вам зручну роботу в інтернеті.
ICQ, або, як ласкаво її називають російськомовні користувачі «аська», - месенджер, популярний завдяки своїм зручним функціям чату, аудіозвонков, відеодзвінків і використання анімованих смайликів. Однак через можливість доступу до списку контактів облікові записи користувачів часто стають здобиччю хакерів. Відновити і повернути пароль ICQ допомагають передбачені на цей випадок заходи безпеки.
Інструкція
1
Запустіть програму. Під полем «Пароль» знайдіть посилання «Забули пароль ?». Натисніть і перейдіть на сторінку відновлення пароля.
2
Введіть свій номер ICQ і цифровий код з картинки, потім кнопку «Далі». Після переадресації на нову сторінку вам буде запропоновано пройти в свою поштову скриньку, на який зареєстрована обліковий запис ICQ або, у разі його недоступності, перейти за іншим посиланням.
3
Якщо поштова адреса недоступний, натисніть відповідну кнопку і дотримуйтесь подальших інструкцій. Якщо поштова скринька все ще активний, пройдіть в нього і відкрийте лист від адміністрації ICQ. Пройдіть по зазначеній там посиланням і введіть новий пароль . Підтвердіть зміну пароля.
4
Змініть пароль доступу до поштової скриньки, керуючому акаунтом ICQ. Увійдіть в мессенджер, використовуючи новий пароль .