Як перекинути порти.

Користувачі мережевих програм та ігор часто стикаються з проблемами зв'язку, коли інтернет є, а з'єднання не встановлюється. Це відбувається через те, що на маршрутизаторі закритий порт, необхідний для роботи програми. Щоб вирішити цю проблему, досить перепризначити, або перекинути порти , тобто налаштувати правила для портів в маршрутизаторі або модемі.
Інструкція
1
З'ясуйте ip-адресу вашого маршрутизатора, модему або роутера. Натисніть кнопку «Пуск» і виберіть меню «Виконати» («Знайти програми та файли»). Відкриється рядок, в якій введіть команду cmd і натисніть Enter або кнопку ОК. Відкриється системна консоль, через яку можна дізнатися подробиці мережевих налаштувань комп'ютера. Введіть команду ipconfig в консолі і натисніть «Введення». В розділі «Ethernet адаптер» ви побачите декілька мережевих адрес. Один з них буде позначений як «Основний шлюз» або Default Gateway. Так виглядає в системі ваш модем або роутер, через який ви і підключені до інтернету. Запам'ятайте IP-адресу роутера.
2
Запустіть будь-який браузер. В адресному рядку наберіть адресу роутера, наприклад, 192.168.1.1, і натисніть Enter. З'явиться вікно із запитом імені користувача та пароля. Введіть в обидва поля слово admin і натисніть ОК. Ви потрапите на сторінку налаштувань вашого модему-роутера. У кожного з виробників структура меню відрізняється, але основні правила залишаються вірні для всіх моделей.
3
Знайдіть меню Port Forwarding, Virtual Servers, Server Setup або Applications - так різні фірми позначають настройку перенаправлення портів в своїх маршрутизаторах. Клацніть по посиланню, щоб перейти в розділ налаштування. Там ви побачите кнопку Add. Натисніть її для створення нового правила.
4
Створіть потрібну вам кількість правил перепризначення портів. Наприклад, вам потрібно перекинути порти з 1120 по 1125 для торрент-клієнта, який використовує порт 2500. Дізнайтеся свій ip-адреса за допомогою консолі і команди ipconfig - вам потрібно буде вказати в настройках правила той комп'ютер, для якого будуть перепризначатися порти. Введіть в поле Service Name назва правила, воно може бути будь-яким за вашим бажанням. Далі в поле Protocol вкажіть протокол, за яким працює програма. Найкраще вибирайте TCP/UDP, якщо не знаєте точно.
5
Введіть ip-адресу вашого комп'ютера в розділі Server IP. Якщо ви бачите написи Start port і End port, ви можете ввести відразу діапазон для перепризначення (1120-1125). Якщо таких позначень немає, для кожного порту потрібно буде створювати окреме правило. Введіть номер порту, на який будуть приходити дані програми, тобто 1120 в нашому прикладі, в поле WAN Port або Public Port. Вкажіть порт-приймач, тобто 2500 з прикладу, в розділі Host Port або Private Port.
6
Збережіть створене правило натисканням кнопки ОК або Save/Apply. Потім перезавантажте модем-роутер і ваш комп'ютер. Після цього правило використовуватиметься системою, і ви зможете повноцінно використовувати вашу програму або гру.