Як прийняти правильне рішення.

Часто буває, що перед тим, як прийняти важливе рішення , ми губимося - і в результаті не можемо вибрати, яким шляхом рухатися далі. Причини цієї розгубленості можуть бути різними - починаючи від хвилювання і закінчуючи браком інформації. Так як же бути в такій ситуації?
Інструкція
1
Для початку, постарайтеся заспокоїтися. Сядьте зручніше, розслабтеся, і зробіть кілька повільних і глибоких вдихів - і повільних видихів, з паузою між ними. Можна дихати «на рахунок» - розмірено вважайте в розумі до чотирьох. На чотири рахунки - вдих, на чотири рахунку - затримка дихання, потім (знову-таки на чотири) - видих і знову пауза. Буквально пара хвилин - і ви заспокоїтеся, а голова проясниться.
2
Тепер згадайте який-небудь момент з власного життя, коли ви були переможцем, тріумфатором, готовим перевернути світ. Неважливо, що це було - здача найскладнішого іспиту на «відмінно», перемога на змаганнях, або похвала детсадовской виховательки. Згадайте свої відчуття в той момент, переживіть їх знову.
3
Візьміть аркуш паперу, розділіть його на дві частини і коротенько опишіть вибір, який вам необхідно зробити - один варіант ліворуч, інший праворуч. Це допоможе вам відсторонитися від ситуації і подивитися на неї з боку. Написали? Тепер погляньте на лист. Раптом вже зараз ви зрозумієте, який варіант вам подобається більше?
4
Якщо ясності ще не наступило - напишіть в кожній колонці всі плюси і всі мінуси розглянутих вами варіантів (в стовпчик, під номерами). Можна також описати, що ви отримаєте в результаті при оптимальному варіанті розвитку подій, і що - якщо справи підуть не кращим чином. Звірте отримані списки, співвіднесіть ризик і вигоду - і робіть усвідомлений вибір.
5
Ну а якщо вибрати все ще не виходить - киньте монетку. Майте на увазі, це не спосіб зробити вибір, а спосіб зрозуміти, що ви хочете насправді. І, якщо монетка випаде «не тим боком» і ви засмутитеся - поступайте так, як підказує вам серце. Воно вже прийняло рішення .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=94OfCKlnvt0