Як визначити новий жорсткий диск.

Здешевлення і збільшення ємності серійно випускаються жорстких дисків привело до того, що сьогодні практично будь-який користувач персонального комп'ютера може дозволити собі збільшити обсяг місця під зберігання даних при першій необхідності. Установка вінчестера в системний блок займає кілька хвилин. Однак перед використанням потрібно визначити новий жорсткий диск в операційній системі.
Вам знадобиться
  • - права адміністратора.
Інструкція
1
Відкрийте вікно папки «Панель управління». Для цього виберіть відповідний пункт розділу «Налаштування» меню, що відкривається при натисканні кнопки «Пуск» на панелі задач.
2
Запустіть консоль управління комп'ютером. В панелі управління клікніть двічі по ярлику «Адміністрування». Потім відкрийте ярлик «Керування комп'ютером».
3
Знайдіть диск, який повинен бути визначений. Розгорніть групу «Сховище» в лівій панелі вікна «Керування комп'ютером». Клікніть по елементу «Управління дисками». Дочекайтеся завантаження оснастки і відображення її інтерфейсу в правій панелі. Перегляньте список дисків. Знайдіть той, у якого відображається статус «Не инициализирован».
4
Проведіть ініціалізацію жорсткого диска. Клікніть правою кнопкою миші по його кнопці в нижній панелі поточної оснастки. В контекстному меню виберіть пункт «Ініціалізувати диск». У списку «Диски» з'явився діалогу при необхідності зніміть позначки з інших пристроїв крім обраного. Натисніть OK.
5
Створіть як мінімум один розділ на ініціалізованих диску. Клікніть правою кнопкою миші по блоку з написом «Не розподілений». В контекстному меню виберіть пункт «Створити розділ ...». Відобразиться вікно майстра створення розділів.
6
На першій сторінці майстра просто натисніть «Далі». На другий виберіть тип створюваного розділу, на третій вкажіть його розмір, а на четвертій - параметри монтування. Якщо хочете, щоб розділ був відразу відформатований, виберіть відповідну опцію, тип файлової системи та інші параметри на п'ятій сторінці. Переконайтеся в правильності значень параметрів і натисніть кнопку «Готово» на шостій сторінці майстра.
7
Зачекайте, поки операційна система визначить новий жорсткий диск. Процес супроводжуватиметься висновком спливаючих повідомлень в системному лотку.
8
Відформатуйте новий розділ або розділи, якщо цього не було зроблено при їх створенні. Клікніть по блоку, відповідному одному з нових розділів, правою кнопкою миші. Виберіть пункт «Форматувати ...». У діалозі введіть потрібні параметри. Натисніть кнопку «Почати». Дочекайтеся закінчення процесу форматування.
9
Переконайтеся в успішному визначенні розділів нового жорсткого диска. Відкрийте вікно папки «Мій комп'ютер». Перегляньте розділ «Жорсткі диски». Перевірте, чи присутні в ньому ярлики розділів, яким при створенні була сопоставлена літера.
Мабуть, немає такого користувача комп'ютера, який би не втрачав потрібний документ, фотографію або пісню на своєму жорсткому диску. І, здавалося б, усі знають про те, що в Windows є пошук, однак, знайти щось буває зовсім не просто. Виявляється, треба знати, як шукати!
Інструкція
1
Перше, що потрібно знати - це як викликати панель пошуку. Як і багато інших дій в Windows, виклик вікна пошуку можна здійснити мінімум двома способамі.1. Натиснути меню «Пуск» і вибрати пункт меню «Пошук» .2. Натиснути одночасно клавішу «Windows» (клавіша зі значком у вигляді віконця) і клавішу «F» .І в тому, і в іншому випадку перед вами відкриється вікно пошуку Windows.
2
Друге, що вам слід зробити - це в лівій панелі вікна пошуку вибрати потрібний вам параметр поіска.1. Якщо ви шукаєте мультимедійні файли - вибирайте розділ пошуку «Зображення, музику або відео» .2. Якщо ви шукаєте документи - вибирайте розділ пошуку «Документи (текстові файли, електронні таблиці і т.д.). 3. Якщо ви не впевнені, який саме ви шукаєте файл - вибирайте розділ «Файли і папки» .В общем-то, будь-який файл можна шукати, вибравши розділ «Файли і папки», але швидкість пошуку по конкретному розділу буде вище.
3
Третє, що вам слід зробити - в меню вибрати віконце «Частина імені файлу або ім'я файлу цілком» і вписати сюди назва шуканого файлу, і трохи нижче, в віконці «Пошук в:» вибрати ту частину жорсткого диска, де може перебувати потрібний файл. Якщо ви не впевнені точно в назві файлу, можна ввести одне слово з назви або навіть частина слова. Якщо ви не впевнені, де саме на жорсткому диску комп'ютера знаходиться втрачений файл або папка, ви можете в віконці «Пошук в:» вибрати «Мій комп'ютер», і в цьому випадку пошукова система буде шукати по всьому жорсткому диску. Налаштувавши параметри пошуку під свої потреби, натискайте кнопку «Знайти» і буде проведений пошук, а його результати будуть представлені в правій частині вікна пошуку.
Корисна порада
Якщо ви не знаєте назви файлу, але вам відомо, що це файл певного типу, ви можете задати особливі параметри для пошуку. Якщо ви шукаєте файл формату mp3 в рядку пошуку введіть * .mp3 і постарайтеся обмежити область пошуку певної папкою або розділом жорсткого диска. Пошуковик знайде всі файли такого формату в тому місці, яке ви вказали. Точно також можна шукати файли будь-якого формату, наприклад * .doc, * .txt, * .avi, і т.д.