Як записати на компакт-диск фільм.

Дуже часто через перевантаженість жорсткого диска у користувачів ПК виникає необхідність переписати деякі фільми з комп'ютера на компакт-диски, щоб звільнити хоч трохи пам'яті. Завдяки великій кількості професійних програм для запису зробити це зовсім не складно, і якщо гарненько розібратися, то в майбутньому можна створити свою колекцію фільмів.
Вам знадобиться
  • - чистий диск;
  • - програма Nero Express.
Інструкція
1
Першим ділом скачайте і встановіть на свій комп'ютер спеціальну програму для запису аудіо- і відео файлів на компакт-диски. Найбільш популярною є програма Nero Express, що має зрозумілий для користувача інтерфейс, що значно спрощує роботу з нею.
2
Вставте порожній компакт-диск в дисковод. Запустіть встановлену програму подвійним кліком лівої кнопки миші по ярлику в меню «Пуск» або на робочому столі. Перед вами відкриється вікно, в якому перераховані всі функції, виконувані програмою. Виберіть пункт «DVD з даними» і у вікні, натисніть кнопку «Додати». У списку відзначте фільм, який хочете записати, перетягніть, утримуючи ліву кнопку миші, або клікніть по кнопочки «Додати». Процес додавання займе кілька хвилин. Зверніть увагу на шкалу, розташовану внизу вікна. Там відображається інформація про те, скільки місця на диску буде займати записуваний фільм. Якщо він значно перевищує допустимий для запису обсяг, краще відмовитися від цієї затії, так як записати фільм все одно не вдасться.
3
Якщо ж фільм має допустимий для запису розмір, можете переходити до наступного етапу, натиснувши кнопочку "Далі". У вікні, виберіть потрібний для запису привід. За бажанням вкажіть ім'я записуваного компакт-диска. Поставте галочку напроти пункту «Перевірити дані після запису на диск», а якщо компакт-диск має формат DVD + R або DVD + RW, то можна вибрати і другий пункт. Це дасть можливість записати додаткові файли на що залишилося вільної місце диска.
4
Тепер натисніть кнопку «Запис» і дочекайтеся, поки програма запише і проведе перевірку записаного фільму. Вам залишиться лише дістати диск з комп'ютера і перевірити його на DVD-плеєрі.
Зверніть увагу
Рекомендується записувати диск на низькій або середній швидкості, ймовірність його читання на інших програвачах буде значно вище.
Ви напевно часто відчуваєте необхідність звільнити жорсткий диск комп'ютера, але при цьому не втратити інформацію. Відмінним виходом з цієї ситуації може послужити запис на CD диск. Найкраще для цього, звичайно, використовувати програми, призначені саме для запису дисків. Але якщо у вас такої немає, то можна і обійтися стандартними засобами вашого ПК.
Вам знадобиться
  • Що Пише CD-привід.
Інструкція
1
Якщо ви точно знаєте, що ваш дисковод може писати, то відразу переходите наступного кроку. Однак якщо ви не впевнені, то краще знайдіть документи від нього (якщо ви купували його окремо) або від комп'ютера (якщо ви купували все в одній комплектації) і знайдіть необхідну інформацію. Якщо наводити не пишучий, вам доведеться його замінити.
2
Знайдіть на комп'ютері потрібні файли і виділіть їх. Виділити одночасно декілька файлів можна, клікаючи по них мишкою із затиснутою клавішею Ctrl. Коли файли вибрані, натисніть на одному з них правою кнопкою миші (не відсилайте Ctrl) і у випадаючому меню виберіть пункт "копіювати". Або можна вчинити простіше. Виділивши всі файли, натисніть клавіші Ctrl + C. І в тому і в іншому випадку інформація скопіюється в буфер обміну.
3
Тепер відкрийте "Мій комп'ютер" і відкрийте диск, який ви приготували до запису. Натисніть на білому полі правою кнопкою миші і виберіть "вставити" або просто натисніть Ctrl + V. Файли вставити. Але вони не будуть присутні на диску, вони просто підготувалися до запису.
4
Ще трохи, і процес записування буде завершений. Правою кнопкою миші клікніть на поле поруч з підготовленими для запису файлами, в меню оберіть пункт "записати файли на компакт диск". З'явитися "Майстер запису компакт-дисків". Тут ви можете дати назву своєму диску, хоча це не є обов'язковим. Натисніть кнопку "Далі" та майстер все зробить за вас.После закінчення записи натисніть кнопку "готово". Тепер диск можна витягувати і переглядати на будь-якому комп'ютері.
Зверніть увагу
Ця інструкція годиться тільки для компакт дисків. Для запису діджитал відео дисків використовуються інші засоби.