Як вставити звук у флеш. macromedia flash mx не імпортує звуки.

Додавання додаткових мультимедійних елементів у флеш здійснюється за допомогою редакторів. Найпоширенішим з них є Macromedia Flash MX, проте інші програми також мають схожий функціонал.
Вам знадобиться
  • - програма Macromedia Flash MX.
Інструкція
1
Підготуйте аудіофайл для додавання в флеш. Найкраще використовуйте записи хорошої якості з високим бітрейтом. Видаліть із запису шуми, налаштуйте його звучання в програмі для редагування аудіозаписів, якщо це необхідно. Файл повинен мати формат MP3 або будь-який інший, підтримуваний використовуваним вами редактором для створення флеш.
2
Відкрийте вашу програму для редагування флеш, після чого відкрийте файл, в який хочете вставити звук . За допомогою меню редагування або вставки знайдіть параметр імпорту файлів для додавання в програму. Зверніть увагу, що вони можуть підтримувати різні формати файлів, але найкраще використовувати найвідоміші з них.
3
Якщо на вашому комп'ютері раніше не було встановлено програми для редагування флеш, скачайте Macromedia Flash MX або її аналог з офіційного сайту розробника. Також ви можете використовувати інші ресурси, щоб скачати інсталятор програми. Залежно від виробника їх використання може бути платним, при оплаті онлайн використовуйте віртуальну екранну клавіатуру.
4
Встановіть програму-редактор на ваш комп'ютер, слідуючи вказівкам пунктів меню інсталятора Macromedia Flash MX. Якщо потрібно, встановіть програму-русифікатор. В меню File відкрийте флеш-файл, в який ви хочете додати звук. Використовуйте меню з назвою Import або Import to library для вставки мультимедійного об'єкта в флеш.
5
У вікні вкажіть директорію знаходження потрібного елементу на вашому комп'ютері. Якщо формат аудіозапису не дозволені додатком, використовуйте для його перетворення різні програми-конвертери, які ви також можете знайти в інтернеті. Також для користувачів високошвидкісного інтернету можливе перетворення записи в режимі онлайн.
Корисна порада
Заздалегідь готуйте файли для вставки у флеш.