Як навчитися азбуці Морзе. Apak morze.

Знання коду Морзе може придатися вам не тільки в грі, але і в реальному житті. Це універсальний спосіб спілкування з людиною, котра говорить на невідомому вам мові, і можливість передати сигнал лиха в надзвичайній ситуації. Існуючі методики вивчення абетки Морзе грунтуються на періодичному повторенні букв алфавіту до повного запам'ятовування їх звучання.
Інструкція
1
Встановіть комп'ютерну програму, яка допоможе вам у вивченні абетки Морзе: «АДКМ-2008», CW Master, «Азбука Морзе», Morse Code Trainer, NuMorP, NuMorse 2.2.2.0, Морзе ДКМ Military Edition, APAK-CWL або Morse Generator. Перераховані програми відрізняються різним рівнем складності. Наприклад, NuMorP і NuMorse 2.2.2.0 використовуються для навчання солдатів армії США, а «Азбука Морзе» і Morse Code Trainer мають самий найпростіший інтерфейс.
2
Вивчіть телеграфну абетку самостійно, використовуючи навчальну таблицю, в якій кожній букві і цифрі відповідає певне словесне позначення знака Морзе. Складах, на які ділиться це слово або вираз, відповідають різні комбінації крапок і тире. Наприклад, буква «Д» асоціюється зі словом «будиночки». Слоговое позначення цього знака Морзе виглядає як «доо-ми-ки». Якщо перевести його в код Морзе, вийде наступна комбінація «таа-ти-ти», де «та» позначає довге тире, а «ти» - коротку точку.
3
Знайдіть алфавіт, в якому знаки азбуки Морзе повторюють контур відповідної літери. Розглянувши уважно кожне зображення, срісуйте всі букви кілька разів поспіль. Далі відтворіть алфавіт по пам'яті, додавши до букв їх позначення за кодом Морзе. Після того, як ви вивчите всі поєднання, спробуйте відтворити кодом невеликий текстовий уривок з книги.
4
Стати професійним телеграфістом, поступово на навчання в радіотехнічну школу, яка готує радистів для армії. В армійських навчальних закладах та радіотехнічних школах при ДОСААФ використовується система вираження словесного коду Морзе (СВКМ), в яку в результаті експерименту були включені словесні коди, що володіють найкращим сприйняттям. Хорошу практику можна отримати, відвідуючи заняття в клубі радіоаматорів і беручи участь в змаганнях телеграфістів.