Як організувати роботу на виставці.

Участь у галузевій виставці - відмінна можливість розширити горизонти свого бізнесу, знайти нових постачальників і партнерів, а головне, збільшити збут. Щоб захід пройшов максимально ефективно і виправдало кожен вкладений рубль, роботу на виставці потрібно заздалегідь розпланувати і правильно організувати.
Інструкція
1
Оберіть розташування для свого стенду. Розміри виставкового місця залежать від устаткування і товару, яку ви плануєте представити. Якщо ваш товар - верстати, збірні будинки та інші громіздкі конструкції, які навряд чи помістяться на стенді, встановіть екрани, на яких можна транслювати заздалегідь змонтовані промо-ролики.
2
Забезпечте стенд потрібною кількістю роздавальних матеріалів - листівок, буклетів, каталогів, зразків продукції. Заздалегідь розрахуйте, скільки друкованої продукції вам знадобиться. Не економте, немає нічого більш неприємного, ніж закінчилися в розпал виставкового дня буклети.
3
Заздалегідь вирішите, що і кому ви зможете запропонувати. Не варто роздавати дорогі каталоги всім бажаючим. Залиште їх для потенційних клієнтів. Їм же призначені маленькі подарунки, зразки продукції та інші приємні дрібниці з логотипами фірми. Але листівки і недорогі буклети завжди повинні бути у вільному доступі. Постійно поповнюйте їх запас.
4
Розрахуйте, скільки співробітників буде потрібно для безперебійної роботи. Проведіть навчання персоналу. Забезпечите всіх учасників іменними бейджами і візитними картками. Крім лінійних співробітників бажано постійна присутність топ-менеджера. Він потрібен для важливих переговорів, підписання контрактів і оперативних консультацій.
5
Всередині виставкового місця обладнайте зону для бесід з потенційними покупцями і партнерами. Закупити чай або каву, печиво, мінеральну воду. На гостей частування завжди справляє сприятливе враження. Якщо ви представляєте продукти харчування, пригощайте відвідувачів власною продукцією.
6
Не захоплюйтеся безкоштовними дегустациями, роздачею сувенірів та іншими акціями, що привертають роззяв зі всієї виставки. Віддача від таких заходів може бути, якщо ви плануєте вивести на ринок новий продукт і хочете познайомити з ним максимально широку аудиторію. Якщо ви торгуєте виключно оптом, не влаштовуйте розпродажі на стенді - залиште їх роздрібним продавцям.
7
Починайте роботу якомога раніше і не звертайте експозицію до того, як закрилася виставка. Співробітники вашого стенду повинні бути готові прийняти відвідувачів у будь-який момент. Зверніть увагу на сусідів по виставці - можливо, серед них ви виявите не тільки конкурентів, а й потенційних партнерів.
Корисна порада
Фіксуйте результати переговорів і збирайте візитні картки відвідувачів. Після виставки обов'язково проаналізуйте отримані дані і складіть списки зацікавлених у вашій продукції компаній. Включіть їх в листи для рекламних розсилок.