Як прибрати цвіль в пральній машині. барабан пральної машинки цвіль.

Цвіль - це різновид грибків, які, як правило, розвиваються при підвищеній вологості приміщення. Поява її загрожує небажаними наслідками. Крім неприємного запаху, цвіль утворює спори, які осідають на тканині одягу та постільної білизни і можуть викликати алергічні реакції, включаючи шкірні висипи і напади сильного кашлю. Чим швидше ви почнете боротьбу з цвіллю, тим легше буде її усунути.
Вам знадобиться
  • - лимонна кислота;
  • - столовий оцет;
  • - миючий засіб із вмістом хлору;
  • - 50% розчин мідного купоросу;
  • - хлорка;
  • - сода;
  • - ультрафіолетова лампа;
  • - парогенератор.
Інструкція
1
Позбутися від цвілі допоможе лимонна кислота. Візьміть три столові ложки кислоти і засипте їх в лоток для порошку. Увімкніть пральну машинку в режимі полоскання.
2
Літр столового оцту змішайте з такою ж кількістю миючого засобу, що містить хлор. Залийте суміш в лоток для порошку і включіть машину, вибравши найвищу температуру для прання.
3
Досить часто сліди цвілі можна помітити в лотку для порошку. Тому потрібно обов'язково вичистити його за допомогою жорсткої щітки і будь-якого миючого засобу.
4
Найбільш часто грибок з'являється на манжеті - гумовою окантовці навколо дверцят. Тому потрібно ретельно прочистити і її. Для цього підійдуть засоби, які містять хлор. Ретельно вимийте манжету розчином, після чого включіть режим полоскання.
5
Допомогти в боротьбі з цвіллю може і 50% розчин мідного купоросу. Ретельно обробіть цією речовиною гумові деталі машини і залиште на ніч. З ранку промийте мильною водою.
6
Пам'ятайте, що цвіль любить вологу. Тому після кожного прання на 2-4 години залишайте дверку пральної машини і лоток для миючих засобів злегка прочиненими, щоб всі деталі могли повністю просохнути.
7
Після кожного прання насухо витирайте манжету - це допоможе попередити утворення цвілі.
8
Якщо ніякі способи не діють, то потрібно розібрати машинку і ретельно обробити всі деталі хлоркою, содою або іншими миючими засобами.
9
Для повного знищення цвілі можна скористатися ультрафіолетовою лампою.
10
Якщо є можливість, то обробіть деталі машинки парогенератором - при такій високій температурі грибки гинуть. Бажано, щоб цією процедурою займався фахівець з ремонту пральних машин.
11
Іноді грибки так сильно в'їдаються в манжету, що вивести їх звідти практично неможливо. У цьому випадку її потрібно поміняти на нову.