Як збільшити використання мережі.

Збільшити використання мережі можна різними способами, зазвичай це означає вивільнення інтернет-трафіку для виконання потрібних операцій. Підвищити швидкість можна не у всіх випадках.
Інструкція
1
Збільшіть швидкість мережі для виконання необхідних вам дій за допомогою відключення завантаження оновлень для використовуваної вами операційної системи. Для цього зайдіть в панель управління вашим комп'ютером, запустіть параметри і налаштування безпеки, перейдіть до розділу оновлень і деактивуйте їх завантаження. Також ви можете поставити оновлення за розкладом, щоб процес їх скачування не заважав вам виконувати потрібні дії.
2
Для збільшення швидкості роботи мережі також завершите роботу програм, що використовують інтернет-трафік. Це також можуть бути програми, що працюють у фоновому режимі, він доступні з панелі завдань операційної системи Windows у правому нижньому кутку екрана. Також тимчасово вимкніть скачування оновлень для антивірусної системи та іншого програмного забезпечення, встановленого у вашому комп'ютері.
3
Використовуйте найбільш швидкий браузер з включеним режимом кешування файлів інтернету. Зверніть увагу, чи використовує ваш браузер функції, що задіють інтернет-трафік, наприклад, для оновлення інформації про погоду, сповіщення про повідомлення пошти і так далі. Трафік на це витрачається зазвичай невеликий.
4
Якщо вам як і раніше не вистачає вашої швидкості підключення до інтернету для виконання необхідної роботи, зверніться до служби технічної підтримки для збільшення вам швидкості доступу в інтернет або переходу на інший тарифний план. Управління даними параметрами також може здійснюватися з особистого кабінету користувача на офіційному сайті постачальника послуг. Для входу в розділ панелі управління зазвичай використовується той же логін і пароль, що і програмою для підключення до інтернету. Зверніть увагу, що в деяких випадках перехід на інші тарифні плани може бути обмежений.
Корисна порада
Перевіряйте справність кабелів, підключених до мережі.