Як збільшити кількість тромбоцитів в крові. підвищити тромбоцити в крові будинку.

Тромбоцити відповідають за згортання крові , тому якщо їх кількість нижче норми, то будь-які порізи і поранення можуть привести до значної втрати крові через неможливість зупинити її. Тому не можна закривати очі на цю проблему.
Вам знадобиться
  • - мед;
  • - деревій;
  • - польовий хвощ;
  • - трава кровохлебка;
  • - коріння калгану;
  • - подорожник;
  • - м'ята.
Інструкція
1
Виключіть тимчасові чинники. Часом рівень тромбоцитів може знижуватися не через захворювань. Наприклад, до такої ситуації може привести прийом деяких лікарських препаратів («Аспірин», «Ібупрофен»), тому перш ніж панікувати, уважно ознайомтеся з побічними ефектами усіх ліків, які приймаєте. Також у жінок рівень тромбоцитів знижується в період менструації, тому щоб упевнитися в тому, що це тимчасове явище, зробіть повторний аналіз крові після її закінчення.
2
Зверніться до гематолога. Він допоможе виявити причину, по якій тромбоцити знижені, і при необхідності призначити своєчасний курс лікування.
3
Сядьте на дієту. Вона повинна бути насичена продуктами, що містять велику кількість заліза (печінка, гречана крупа, волоські горіхи, червоне м'ясо, буряк, гранат, хурма і зелені яблука).
4
Передивіться розпорядок дня. При низькому рівні тромбоцитів необхідна достатня кількість часу відпочивати. Слідкуйте за тим, щоб не перевтомлюватися від фізичних навантажень і вчасно лягати спати.
5
Ведіть здоровий спосіб життя. Такі шкідливі звички, як зловживання алкоголем і куріння, тільки погіршать ситуацію, тому від них потрібно позбавитися. Включіть в розпорядок дня фізичні вправи, які зміцнять захисні сили організму, а не втомлять його.
6
Не займайтеся самолікуванням. Зниження тромбоцитів може бути ознакою багатьох захворювань: від дисфункцій щитовидної залози і печінки до інфекційних і аутоімунних недуг, а також анемії. Тому щоб не погіршити ситуацію, потрібно проконсультуватися з лікарем.
7
З дозволу лікаря скористайтеся порадами народної медицини. Наприклад, рекомендується розсмоктувати повільно мед, щоб він краще засвоївся. Необхідний курс - 21 день по 100 грамів меду щодня.
8
Готуйте відвари з трав. Збільшують кількість тромбоцитів в крові відвар деревію, польового хвоща, родовика, коренів калгану, подорожника і м'яти.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=837lgYh-j1c