Як дарувати скарбнички. вірш для скарбнички.

Серед безлічі сувенірів на всі випадки життя - утримувачів для візиток, фігурок тварин і героїв мультфільмів, брелоків та магнітів - особливе місце посідають скарбнички . Цей універсальний подарунок можна вручати на будь-яке свято, і завжди він виявиться потрібним і корисним презентом.
Інструкція
1
Головне, що потрібно запам'ятати, збираючись дарувати скарбничку - це те, що скарбнички порожнім не дарують. Це прикмета, що обіцяє бідність і розорення. А от якщо ви опустите туди кілька п'ятачків, а вручаючи скарбничку, потрясли нею, щоб пролунав дзвін монеток, це обов'язково приверне удачу і багатство.
2
Також обираючи скарбничку, орієнтуйтеся на інтереси людини, якій хочете її піднести. Наприклад, любителю географії або мандрівникові - у вигляді глобуса, любителю тварин - у вигляді кішки або ведмежати, а бізнесменові підійде скарбничка у вигляді великої стопки грошових купюр.
3
Не забудьте про добрі слова, коли будете вручати скарбничку. Якщо ви хочете підносите її на весілля друзям, виберіть варіант скарбнички з написом «На медовий місяць» або «Жене на брязкальця», «На відпустку біля моря» і скласти віршоване привітання-побажання, перекликающееся з написом на скарбничці. Можна домовитися з тамадою, що всі гості будуть свої грошові подарунки не просто вручати молодим або класти на тацю, а також опускати в цю скарбничку. В день народження друга або батьків можна також згадати їх заповітну мрію і в своєму поздоровленні сказати про те, що ви даруєте перші кошти на її здійснення. Правда, сума в такому випадку не повинна бути дуже маленькою.
4
Скарбнички можна подарувати один одному і на день закоханих, особливо у вигляді янголят або сердець, з різними фразами і зізнаннями в коханні. Адже ви можете удвох відкладати туди кошти на поїздку на море або купівлю хорошої речі для дому. Разом опустіть туди перші монетки і загадайте бажання, щоб ваша спільне життя була благополучною і щасливою.
5
Копилка - це прекрасний подарунок не тільки для дорослих, а й для дітей. Так діти вчаться ощадливості, вчаться збирати і економити на якусь важливу велику річ, не витрачаючи кишенькові гроші по дрібницях. Повірте, коли скарбничка буде повною і дитина зможе дістати звідти всі кошти, піти в магазин і купити те, про що мріяв, він почне розуміти цінність грошей і пишатися собою.
6
Подбайте про гарній упаковці для вашої скарбнички. Можна жартома засунути в проріз кілька згорнутих в трубочки купюр «банку приколів» і упакувати в прозору упаковку. Якщо ви даруєте скарбничку в коробці, зверху напишіть «Тут те, що тобі обов'язково знадобиться», а, вітаючи друзів, розміняйте даруємо суму на сторублевкі, а на упаковці напишіть «Не май сто рублів, а май сто друзів». Ваш друг обов'язково запам'ятає і оцінить такий подарунок.