Як фарбувати каре-зелені очі. Які тіні підходять до зелених очей.

Каре-зелені очі - одні з найкрасивіших на світі, адже в них переливаються два відтінки, прекрасно доповнюють один одного і роблять погляд їх власниці таємничим і захопливою. А правильно підібраний макіяж допоможе ще більше підкреслити красу каре-зелених очей.
Інструкція
1
Є кілька відтінків тіней, які ідеально підійдуть власницям каре-зелених очей: болотно-зелений, золотий, фіолетовий і темно-сірий. А от від синіх, рожевих і яскраво-коричневих тіней краще відмовитися - очі будуть виглядати запаленими, сонними і заплаканими.
2
Дівчатам з каре-зеленими очима при підборі колірної палітри тіней обов'язково потрібно враховувати і колір свого волосся. Так, блондинкам і русявим підійдуть більше зелені і золоті відтінки, з темним волоссям будуть краще гармоніювати бежеві, зелені, фіолетові і блідо-лілові тіні.
3
Бажаним для дівчат з каре-зеленими очима буде використання чорного підведення для очей або олівця. Стрілки або просто обводка по контуру підкреслять самобутність ваших очей, зроблять їх колір візуально яскравішим і насиченим. Ідеальним рішенням для вечірнього макіяжу стане використання сріблястого олівця чи блискіток. Природно, в помірних дозах.
4
Отже, основна техніка макіяжу для каре-зелених очей, наприклад, в фіолетових тонах, полягає в наступному. Нанесіть на верхню повіку від куточка очей до брів світло-лілові тіні. Їх потрібно взяти зовсім небагато, щоб був легкий натяк на колір. Далі на половину нижньої повіки нанесіть світло-фіолетові тіні. Добре розтушуйте, щоб колір ліг рівномірно. Потім візьміть відтінок потаємні і прорисуйте їм стрілки якомога ближче до лінії росту вій. Стрілка повинна проходити не тільки на нижньому столітті, але і в складці між верхнім і нижнім століттям. Точно так само можна виконувати макіяж іншими підходящими вам відтінками тіней, колір яких може перетікати одна в одну: із золотого в болотно-зелений або з блідо-лілового в темно-сірий. Якщо ви вирішили скористатися олівцем для очей, намалюйте їм акуратну стрілку також уздовж вій. Кінчик стрілки зробіть гострим і загнутим вгору. Олівець повинен бути добре поточити, так як товсті неакуратні лінії, на жаль, не додадуть вашому макіяжу краси.
5
Туш власницям каре-зелених очей підходить будь-яка, але в помірних дозах. Два-три шари чорної туші або фіолетовою для вечірнього макіяжу прикрасять ваші очі. А ось рум'янами і яскравою помадою краще не зловживати, вам більше підійдуть натуральні природні відтінки - кораловий, світлий беж, ніж яскравий червоний або баклажановий.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=tfguqGXhfis