Як залити гру з диска. Як перекинути гру з cd диска на комп'ютер.

Копіювання настановних файлів з ігрового диска необхідно для того щоб зберегти резервну папку на комп'ютері на випадок пошкодження носія. Є кілька варіантів вирішення цього завдання.
Інструкція
1
Спробуйте спочатку скопіювати весь вміст диска безпосередньо. Вставте його в привід, скасуйте автозапуск і відкрийте «Мій комп'ютер». Натисніть на іконку із зображенням диска правою кнопкою миші і виберіть "Відкрити". Виділіть всі файли і папки, що знаходяться в його кореневої директорії, утримуючи клавішу Shift. Натисніть «Копіювати». Створіть папку на жорсткому диску, клацніть правою кнопкою миші по порожньому полю і виберіть пункт "Вставити".
2
Скористайтеся іншим способом, створивши образ диска. Для цього закачайте спочатку на комп'ютер програму Alcohol 120% або DaemonTools. Відкрийте її і виберіть пункт «Створити образ диска». У меню, вкажіть шлях до диска, з якого ви хочете скопіювати гру і натисніть «Далі». Вкажіть в наступному вікні тип створюваного образу (тобто його розширення), папку для його зберігання на жорсткому диску, ім'я майбутньої копії.
3
Виберіть і задайте, при необхідності, індивідуальні настройки створення образу диска. Після це натисніть на кнопку «Створити». Процес копіювання вмісту диска в цьому випадку може бути дуже тривалим (залежно від кількості файлів і папок на ньому та їх наповнення).
4
Якщо вам не вдається скопіювати вміст диска або створити його образ, це означає, що ігрова програма захищена від копіювання. Деякі способи злому коду гри ви зможете знайти в інтернеті, але краще цього не робити. По-перше, це заборонено умовами ліцензійної угоди, а по-друге, не виключено, що такі файли інфіковані.
5
Якщо образ диска успішно створений, то для того щоб його запустити, відкрийте знову програму Alcohol 120% або DaemonTools. Виберіть в меню пункт «Додати образ», а потім - створений раніше файл образу ігрового диска. Перевірте, чи з'явилася в розділі «Мій комп'ютер» відповідна іконка. Натисніть на неї і перевірте, чи нормально йде гра.