Як бути хороші дружиною.

Бути гарною дружиною - це мистецтво, з яким не народжуються, йому навчаються поступово, порою ціною безлічі набитих моральних шишок і травм. Спільне гармонійне співіснування двох людей, це і спільний щоденний труд. У нас є декілька порад, які, можливо, вам знадобляться.
Інструкція
1
Вас не повинно бути багато. Навіть якщо кохана людина вже став вашим чоловіком, це не означає, що тепер у його житті, у всіх його справах і вчинках необхідно бути присутнім і вам. Ви два дорослих людини, тому в кожного вже є сформований світ - робота, друзі, захоплення і звички. Своя територія повинна бути і у нього, і у вас, тим приємніше буде знаходити точки дотику.
2
Ваш дім, нехай наповнений родичами і друзями, але повинен бути ВАШИМ домом, в стінах якого можна відпочити від повсякденних неприємностей, розслабиться, відчути комфорт і затишок. В цьому багато що залежить від вас. Ніхто не вимагає, щоб щодня, приходячи після роботи, ви кидалися до плити, починали готувати, прати і забиратися, але ви повинні все це вміти робити і заодно навчити цьому свого чоловіка. Домашні справи можна робити удвох або по черзі, вони не повинні бути тяжкої обов'язком ні для кого.
3
Не соромтеся хвалити свого чоловіка, розповідаючи йому, як і за що ви його любите, але й тут треба знати міру. Якщо ви критикуєте його недоліки, то повинні помічати і гідності.
4
Якщо ви разом, значить, вас повинна об'єднувати любов і повагу один до одного. А ці почуття припускають довіру. Звичайно, час від часу можна висловити ревнощі, якщо вона є, але постійно закочувати сцени і контролювати його - не варто. З іншого боку, непомітний контроль не зашкодить, але він не повинен перетворитися на манію.
5
Ніколи не критикуйте його батьків і не намагайтеся посварити з друзями. Батьків все одно не вибирають, а друзів він може бути і «переросте» під вашим керівництвом. Якщо цього не сталося, то змиріться, адже щось же пов'язує вашої коханої людини з ними, поважайте його вибір.
6
Гарна дружина може програти окрему битву, але виграти бій. Не бійтеся поступатися, якщо це, звичайно, не стосується принципових речей. Якщо ви праві, то з плином часу ваш чоловік в цьому переконається і стане чаші прислухатися до ваших порад.
7
І найголовніше, люблячи чоловіка і присвятивши себе родині, не завиває займатися собою - своєю красою, здоров'ям, освітою - адже тепер це ваш загальний сімейний капітал!