Як очистити килим від волосся. Як очистити кров на килимі.

Килим - це епіцентр скупчення волосся і обсипати шерсті домашніх тварин у вашій квартирі. На щастя, завдяки нехитрим радам цю велику побутову проблему можна легко вирішити.
Інструкція
1
Якщо волосся довге, ви без проблем зберете їх звичайним пилососом. Складніше буде з короткими і тонкими волосками - вони сильніші вплітаються в ворс килима. Тут доведеться трохи попрацювати.
2
Підметіть килим вологим віником. Ця процедура видалить тільки частина вовни, але всі залишилися на волоски піднімуться наверх і їх можна буде зібрати пилососом.
3
Почистіть килимове покриття вологою щіткою або ганчіркою. Починайте з одного з країв і поступово просувайтеся по всій його довжині. У міру забруднення прополіскуйте ганчірку в чистій воді. Не забувайте міняти воду. Такий метод чищення досить копіткий і займе якийсь час. Але так ви зможете якісно почистити килим від волосся навіть в самих запущених випадках.
4
Змішайте 200 мл кондиціонера для білизни зі склянкою води. За допомогою пульверизатора рівномірно розподіліть розчин по килиму. Це допоможе пом'якшити волоски. Після цього достатньо буде просто пропилососити покриття.
5
Прибрати волосся з килима допоможе і звичайна питна сода. Розподіліть її по поверхні і ретельно пропилесосьте.
6
Купіть в зоомагазині рукавицю для вичісування собак і кішок. Одна зі сторін такого виробу прогумована, через що до неї легко прилипає облінялая шерсть.
7
Зібрати волосся з килима можна також липкою стрічкою, наприклад скотчем або роликом для чищення одягу. Оберніть руку скотчем (липкою стороною назовні), притисніть до поверхні. У міру забруднення стрічки міняйте її. Липким роликом достатньо буде просто проїхатися по килиму - він збере з нього все сміття.
8
Як би банально це не звучало, але своєчасна систематична прибирання пилососом - головний рецепт підтримки чистоти килима. Адже набагато простіше прибрати поодинокі волоски, що не втоптані в покриття, ніж зчищати цілий «хутряний наряд».