Як почистити тен пральної машини. магнітний пом'якшувач для пральної машини.

Найбільш частою причиною поломок пральної машини є накип, що утворилася на внутрішніх елементах. Вапняний наліт з'являється через жорстку водопровідної води. Почистити тен пральної машини можна спеціальними та народними засобами.
Вам знадобиться
  • Спеціальний засіб для видалення накипу, лимонна кислота, магнітний пом'якшувач води.
Інструкція
1
Використовуйте спеціальний засіб для видалення накипу. Купити його можна в магазині господарських товарів або великому супермаркеті. Даний засіб виробляють у вигляді рідини або порошку. Слабкі кислоти, що входять до складу, ефективно видаляють вапняний наліт, не пошкоджуючи пластмасові деталі пральної машини. Перед тим як використовувати засіб, уважно прочитайте додається інструкцію.
2
Висипте або вилийте препарат в барабан пральної машини і включіть програму прання без білизни. Встановіть температуру води від 60 до 90оС. Таку процедуру необхідно проводити 1 раз на місяць. Якщо ви живете в районі, де вода дуже жорстка, то чистити машину можна і частіше. Ні в якому разі не збільшуйте кількість засобу. Передозування може викликати пошкодження гумових шлангів пральної машини.
3
Засипте 200 гр лимонної кислоти в завантажувальний відсік для прального порошку. Запустіть найтривалішу програму без віджиму і попереднього прання. Температура води повинна бути не нижче 60оС. Після того як закінчиться програма, відкрийте барабан і відігніть гумові елементи. Видаліть вапняні пластівці чистої ганчірочкою і насухо протріть. Повторюйте таку обробку 1 раз в три місяці.
4
Встановіть магнітний пом'якшувач під заливний шланг пральної машини або водопровідну трубу. Під впливом магнітного поля солі розщеплюється на іони. Це допомагає попередити появи вапняного нальоту на тене і продовжити службу пральної машини. Єдиним недоліком даного методу можна відзначити високу ціну магнітного пом'якшувача.
5
Після очищення пральної машини від накипу подбайте про профілактику. Під час кожного прання використовуйте спеціальні засоби, які пом'якшують воду. Також щоб знизити ризик утворення вапняного нальоту, періть на режимах з невисокою температурою - 40-50оС.