Як захопити відео з тв.

Телебачення сьогодні вже не такий популярний спосіб розваги, як інтернет. І все ж бувають програми та сюжети, які хочеться зберегти на комп'ютері для перегляду. На перший погляд це може здатися складним завданням, але якщо докласти трохи зусиль і мати відповідне обладнання - можна легко захопити відео з ТБ.
Вам знадобиться
  • - плата ТВ-тюнера,
  • - спеціальний кабель.
Інструкція
1
Підберіть плату ТВ-тюнера в ваш комп'ютер. Це пристрій, в який підключається антена або кабель від іншого приймача сигналу. Найпопулярнішими виробниками тюнерів є фірми AverMedia і Beholder. Зверніться в найближчий магазин комп'ютерної техніки та купите плату ТВ-тюнера для вашого комп'ютера. Також зустрічаються пристрої подібного типу для ноутбуків.
2
Встановіть самостійно або зверніться до майстра для підключення та налаштування приладу. В результаті у вас в комп'ютері або ноутбуці з'явиться антенний роз'єм типу «тюльпан» (виглядає як біле і червоне гніздо круглої форми). У комплекті з тюнером поставляється кабель для звукової карти і диск з програмним забезпеченням.
3
Підключіть антену у відповідне гніздо тюнера. Також підключіть кабелем з комплекту поставки вашу звукову карту. Для цього з'єднайте зелений вихід тюнера з синім входом на задній панелі комп'ютера. Увімкніть комп'ютер і вставте диск з програмою пристрою в дисковод. На екрані з'явиться вікно автоустановщіка. Натисніть «Встановити» і відповідайте на питання майстра. Запустіть ярлик фірмової утиліти тюнера з робочого столу. При першому запуску з'явиться пропозиція про налаштування каналів. Погодьтеся і почекайте закінчення роботи програми.
4
Налаштуйте процес кодування захопленого відео і папку для збереження. У головному вікні AverTV або BeholdTV знайдіть кнопку «Налаштування» і натисніть її. В розділі «Запис і збереження» виберіть папку на жорсткому диску, куди будуть записуватися програми. Також вкажіть бажаний кодек для стиснення інформації. Кращим вибором буде h.264, однак старі версії тюнерів не працюють з цим кодеком, тому компромісним вибором буде DivX або Xvid. Збережіть зміни і закрийте розділ налаштувань.
5
Увімкніть будь-який з каналів і натисніть кнопку «Запис». Можна використовувати комплектний пульт дистанційного керування або кнопку в меню програми. Розпочнеться запис в режимі реального часу. Для припинення запису знову натисніть кнопку «Запис» або кнопку «Стоп».