Як позбутися від рясного потовиділення. Рясне потовиділення причини.

Підвищена пітливість може мати різні причини - від вікових чинників та емоційного перезбудження до порушень нервової та ендокринної систем, а також серцево-судинних захворювань. Чи не з'ясувавши точно, чому це відбувається, ефективно боротися з цією проблемою неможливо. Тому якщо ви відчуваєте, що сильно потієте, і це не залежить від ваших фізичних навантажень, підвищеної температури повітря або вологості, то краще почати з медичного обстеження.
Інструкція
1
Якщо в підвищеному потовиділенні «повинна» ваша нервова система, доктор може призначити лікування і прописати вам певні лікарські засоби - антидепресанти або бета-блокатори.
2
Іноді причиною рясного виділення поту бувають вікові зміни у людини. У цьому випадку трохи вирішити проблему і поліпшити запах тіла допоможуть різні креми, тальки, сухі дезодоранти та спреї. Найефективнішими вважаються антиперспіранти, в яких міститься від 3 до 6% активної речовини (алюмохлорід).
3
Антиперспірант наносите обов'язково на чисту шкіру, переважно ввечері, коли потові залози мають найменшу активність. Це допоможе захистити вас від рясного потовиділення на наступний день. Але майте на увазі, що антиперспірант, що містить більше 30% активної речовини, може викликати роздратування на шкірі.
4
Позбуваються рясного потовиділення, наприклад, на долонях рук або пахвами, також за допомогою ін'єкцій ботокса, який блокує на півроку або рік роботу потових залоз.
5
Екстремальним методом усунення підвищеного потовиділення на якому-небудь ділянці тіла є т.зв. сімпатектомія - хірургічна операція з видалення нервів, які активізують роботу потових залоз. В ході оперативного втручання робляться маленькі надрізи, куди вводяться міні-камери і хірургічний інструмент, яким і проводиться видалення. Процедура ця нескладна, але перш ніж приймати таке серйозне рішення, подумайте про наслідки. Одним із серйозних недоліків симпатектомії вважається те, що проблему-то вона й не вирішує. Видаливши зайве потовиділення в одному місці, ви можете спровокувати його поява в іншому.
6
Щоб менше пітніти, намагайтеся носити речі тільки з натуральних тканин, які добре вбирають вологу. Не пийте в спеку багато рідини, особливо гарячих напоїв. Регулярно очищайте шкіру і частіше приймайте душ. Застосовуйте антибактеріальне мило.
7
Якщо у вас сильне потовиділення в пахвових западинах, видаліть звідти все волосся, це можна регулярно робити навіть звичайнісінької безпечної бритвою. Частіше мийте пахви, обов'язково використовуйте дезодорант-антиперспірант. Всі ці заходи в комплексі допоможуть вам поступово зменшити виділення поту, та й відчувати ви себе будете чудово.
8
При підвищеній пітливості ніг непогано допомагають ванночки з додаванням марганцівки, обмивання з содою і морською сіллю, а також щоденні ванни з відваром дубової кори (50 г відвару на літр води).
9
Якщо у вас надмірна вага, намагайтеся займатися спортом, щоб його відкоригувати. При цьому потовиділення буде теж зменшуватися. І стежте за тим, що ви вживаєте в їжу, адже рясне потовиділення викликається також і гострою їжею.