Як записати трек на gps. пристрій запису треку.

Функція запису треків присутній в сучасних моделях пристроїв навігації. Додати її до вашого навігатора можна за допомогою перепрошивки, яка повинна виконуватися тільки при наявності сервісного керівництва.
Вам знадобиться
  • - програма прошивки навігатора;
  • - сервісна інструкція до нього.
Інструкція
1
Переконайтеся в тому, що використовувана вами модель GPS-навігатора підтримує функцію запису треків. У випадках, коли вашою системою навігації не передбачено її наявність, ви можете також змінити прошивку для пристрою після закінчення терміну гарантійного обслуговування, що надається продавцем і виробником. Найкраще звернутися до фахівців сервісних центрів для зміни програмного забезпечення, оскільки самостійна його перевстановлення може викликати несправність.
2
При використанні GPS-навігатора, вбудованого в мобільний телефон, переконайтеся в тому, що функція запису треків присутній у встановленому програмному забезпеченні. Ви також можете змінити його, вибравши програму з відповідним функціоналом. При цьому зверніть увагу на відповідність встановлюваних в телефон додатків вирішенню його екрану і платформі.
3
Включіть ваш навігатор, запустіть в ньому режим створення власних треків (зазвичай знаходиться в меню «Треки») і відзначте точку, яка буде служити початком маршруту на завантаженій карті місцевості. Після цього визначте кінцеву точку, також відзначте її на карті і застосуєте до неї відповідну назву.
4
Записані вами треки будуть знаходитися у внутрішньому або зовнішньому модулі пам'яті пристрою навігації, після їх збереження ви зможете звертатися до них для перегляду маршруту. Це досить зручно для тих, кому періодично доводиться проїжджати один і той же ділянку шляху.
5
Зверніть увагу, що самостійна перевстановлення програмного забезпечення для навігаторів вимагає від вас розуміння принципів роботи пристрою, також ви повинні бути знайомі з процедурою перепрошивки пристроїв навігації. Пам'ятайте, що перепрошивка пристрою не дає гарантії, що запис власних треків стане можливою на вашому навігаторі.
Корисна порада
Перевіряйте програмне забезпечення, яке встановлюється в навігатор, на наявність вірусів.