Як запустити одночасно 2 файли.

Одночасний запуск файлів програм на комп'ютері під однією операційною системою може здійснюватися за допомогою додаткового налаштування системи. Це стосується і до програми для використання торрентів utorrent.
Інструкція
1
Запустіть два торрент-клієнта за допомогою копіювання файлів програми в окрему папку. Для цього зайдіть в директорію на локальному диску, в яку ви виконували інсталяцію програми. Скопіюйте utorent.exe за допомогою контекстного меню і вставте його будь-яку іншу папку, що знаходиться у вашому комп'ютері. У цій папці створіть директорію temp/torrent і додайте в неї порожній файл. Надайте йому найменування settings.dat або скопіюйте його з вже існуючої папки% APPDATA%/uTorrent.
2
У створеній вами директорії клацніть правою кнопкою миші по скопійованого файлу з назвою utorrent.exe і з контекстного меню виберіть створення ярлика, після чого в ваше папці має з'явитися нова позиція з найменуванням utorrent.exe.lnk.
3
На створеному ярлику правою кнопкою миші і у властивостях ярлика знайдіть вкладку з назвою «Ярлик». Знайдіть рядок «Об'єкт» і відредагуйте її. Після слів/temp/utorrent/utorrent.exe додайте/recover, зверніть при цьому особливу увагу, що перед самим словом recover необхідно в обов'язковому порядку поставити пробіл. Переконайтеся в тому, що правильно відредагували властивості об'єкта і застосуйте зміни, закрийте вікна за допомогою натискання кнопки ОК.
4
Запустіть першу копію програми utorrent на вашому комп'ютері так, як ви це робите зазвичай, а другий за допомогою створеного вами ярлика в копії папки. Якщо необхідно, ви можете додати його в меню швидкого запуску панелі задач операційної системи або на робочий стіл, при цьому присвоївши йому назву, відмінне від першої копії програми.
5
При запуску двох копій однієї програми одночасно використовуються інші настройки, відмінні від параметрів, що застосовуються до utorrent, однак, в деяких випадках послідовність дій може бути тією ж самою.
Корисна порада
Зверніть увагу, що одночасний запуск торрентів може не працювати при використанні однієї і тієї ж облікового запису.