Як дізнатися номер материнської плати на psp. основна плата для psp.

Для того щоб визначити, прошивається Чи материнська плата вашого PSP, необхідно дізнатися її номер і версію. Виконати це можна декількома способами, які залежать від ваших навичок. Так ви можете скористатися спеціальним програмним забезпеченням або розібрати ігрову консоль.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет;
  • - консоль PSP;
  • - набір викруток.
Інструкція
1
Знайдіть і скачайте в інтернеті програмне забезпечення PSPident v0.4. Обов'язково переконайтеся в походженні та перевірте завантажений файл на віруси. Тільки після цього включіть ігрову консоль PSP в режимі HEN, підключіть до комп'ютера та скопіюйте розпаковану папку з програмою в каталог вашого девайса за адресою/PSP/GAME/.
2
Отсоедините консоль PSP від комп'ютера і зайдіть у розділ «Гра». Відкрийте пункт "Memory Stick" і запустіть викачане додаток. Відбудеться автоматична перевірка вашого пристрою, після чого з'явиться вікно з зазначенням номера материнської плати. Не варто використовувати даний спосіб на консолях версії 3000, оскільки вони не прошиті, і програмі просто не звідки буде брати потрібну інформацію.
3
Розберіть вашу консоль PSP, щоб визначити номер материнської плати. У більшості випадків знадобиться просто вимкнути пристрій і вийняти акумулятор. Під ним буде розташований стікер, на якому буде вказана основна інформація про ігрової консолі. Знайдіть напис Data Code і перепишіть на окремий аркуш стоять біля нього букви і цифри. Вони являють собою зашифрований код номер материнської плати.
4
Скористайтеся спеціальною таблицею розшифровки материнських плат PSP. Знайти її досить легко, просто введіть в пошуковику відповідний запит і перейдіть за однією з запропонованих посилань. Знайдіть переписаний вами код і порівняйте його з зазначеними даними. Таким чином ви зможете визначити номер свій материнської плати.
5
Розкрийте консоль PSP, якщо вищевказані способи не допомогли вам визначити номер материнської плати. Не варто цього робити, якщо у вас все ще діє гарантія на пристрій. Відкрутіть акуратно все болти і зніміть нижню кришку. Після цього дістаньте дисковод і знайдіть під ним номер материнської плати. При цьому необхідно бути дуже акуратним, щоб не пошкодити пристрій.
Для того щоб визначити прошивку ігрової консолі PSP і її наявність необхідно знати номер материнської плати. Дана інформація найчастіше ховається від споживачів. Таким способом виробникові захищають свій продукт від різних зломів. Для визначення версії плати можна скористатися одним з безлічі способів.
Інструкція
1
Скачайте програмне забезпечення PSPident v0.4. При скачуванні переконайтеся, що використовуєте надійне джерело. Перевірте завантажений файл на наявність вірусів і по контрольній сумі. Включіть в ігровій консолі PSP режим HEN. Розпакуйте скачаний архів, після чого папку PSPident повністю скопіюйте в папку портативного девайса:/PSP/GAME/.
2
Зайдіть в меню «Гра» і виберіть «Memory Stick ™», де виконайте запуск завантаженого додатка. Програма автоматично перевірить пристрій і видасть вам версію материнської плати. Не використовуйте дану утиліту на моделі консолі PSP3000, так як все плати даного пристрою не прошиті і програма не зможе видати необхідну інформацію.
3
Скористайтеся визначенням номер а материнської плати без використання спеціальних програм. Вимкніть консоль PSP і дістаньте акумулятор. Під ним буде інформація про пристрій. Знайдіть напис Data Code, біля якої буде вказана деяка цифра і буква. Перепишіть їх окремо. Відкрийте спеціальну таблицю порівняння материнських плат PSP і визначте по ній номер своєї.
4
Зверніться до служби технічної підтримки для користувачів консолі PSP. Дізнайтеся у менеджера інформацію про материнську плату вашого пристрою або про методи її визначення. Можливо, фахівці допоможуть вам визначити даний номер без необхідності перепрошивати ріжте девайс.
5
Розберіть ігрову консоль PSP, якщо у вас вже закінчився термін дії гарантійного талона. Акуратно відкрутите всі болти, на яких кріпиться нижня кришка. Розкрийте пристрій. Номер моделі материнської плати можна знайти під дисководом. Будьте уважні, не пошкодите внутрішні елементи девайса.