Як підвищити жирність вершків. Як зробити вдома жирні вершки.

Для виготовлення багатьох тортів і морозива потрібні вершки з високою жирністю , які не часто побачиш в магазині. Однак не варто відмовлятися від задумки приготувати ласощі. Підвищити жирність вершків можна і самостійно.
Вам знадобиться
  • - блендер;
  • - каструля;
  • - вершкове масло;
  • - сепаратор для молока;
  • - віночок.
Інструкція
1
Дайте вершкам відстоятися деякий час, а потім зніміть верх. Внизу повинно залишитися молоко, а от зверху - загусла вершки. При цьому будьте уважні, адже вершки швидко скисають.
2
Для того щоб отримати вершки з більш високою жирністю, їх можна випарити. Приміром, щоб підвищити жирність на десять відсотків, вам необхідно випарити половину упаковки. Вирахуйте, скільки потрібно випарити вам для отримання бажаної жирності, і поставте вершки на невеликий вогонь. Після того як зайву кількість рідини випарувалося, зніміть каструлю і поставте на холод.
3
Якщо у вас є сепаратор для молока, ви можете пропустити вершки через нього. В результаті у вас вийде молоко і більш жирні вершки. Також в сепараторі ви можете зробити вершки потрібної вам жирності відразу з молока шляхом обертання регулювального гвинта.
4
Візьміть рідкі вершки і вершкове масло, попередньо полежати при кімнатній температурі і що стало м'яким. Змішайте компоненти і за допомогою віночка збийте суміш в однорідну масу. Жирні вершки готові.
5
Для того щоб зробити жирні вершки, візьміть вершкове масло і молоко. Приміром, для отримання 500 грамів вершків 35% жирності вам знадобиться 400 мілілітрів молока і стільки ж вершкового масла. Якщо ви хочете вершки з ще більшим відсотком жирності, збільште кількість масла. Аналогічним способом можна згустити і рідкі вершки, при цьому взявши меншу кількість масла.
6
Вилийте молоко в каструлю, натріть на тертці вершкове масло, засипте його в молоко або вершки і поставте каструлю на плиту, зробивши маленький вогонь. Слідкуйте за тим, щоб рідина не закипала, а лише нагрівалося. Постійно помішуйте. Після того як масло розчинилося, перелийте суміш в блендер і збивайте протягом трьох хвилин.
7
Поставте суміш в холодильник на 8:00. Після закінчення цього терміну у вас будуть готові вершки необхідної жирності.