Як видалити грибок у ванній кімнаті. розводка електрики зал.

Грибок являє собою бактерії, які воліють розмножуватися у вологих і темних приміщеннях, ванна кімната не є винятком. Цвіль дуже небезпечна для людей, особливо з ослабленою імунною системою і алергіків. Тому не варто відкладати справу на довгий час, приступите до негайної боротьби з цим явищем.
Вам знадобиться
 • - шпатель;
 • - будівельний фен або паяльна лампа;
 • - респіратор;
 • - захисні окуляри;
 • - гумові рукавички;
 • - пензлик або валик;
 • - протигрибковий препарат.
Інструкція
1
Ні для кого не секрет, що грибок в ванній утворюється внаслідок підвищеної вологості. Перш ніж приступити до боротьби з цвіллю і грибком, виявите причину. Оцініть роботу рушникосушки. Якщо він несправний або виділяє недостатньо тепла, кращим варіантом стане заміна даної конструкції. Перевірте сантехнічні пристрої, налагодьте кран (якщо він підтікає), переконайтеся в справності ізоляції (конденсат на трубі може бути причиною надмірної вологості). Переконайтеся в тому, що вентиляція працює на повну потужність, при необхідності встановіть спеціальний вентилятор і не забувайте регулярно провітрювати приміщення, особливо після купання.
2
Видаліть старе покриття традиційним способом, зніміть плитку і шар штукатурки за допомогою шпателя. Для просушування стін використовуйте електронагрівач, будівельний фен або паяльну лампу. Але при цьому врахуйте, що грибок переходить з одного місця на інше, тому ретельно прогрійте всю поверхню стін. У цей час доведеться утриматися від прийому ванни і душа, щоб максимально позбавитися від вологості.
3
При роботі зі стінами, зараженими грибком, прийміть заходи безпеки до захисту дихальних шляхів. Надіньте респіратор, захисні окуляри і гумові рукавички. До традиційних засобів для позбавлення від грибка відносяться: міцний розчин хлорки, розчин мідного купоросу і відбілювач на хлорного основі, який треба наносити не менш, ніж у два шари.
4
У будівельному магазині можна придбати сучасний засіб для боротьби з цвіллю і грибком. Зверніть увагу на те, що даний склад повинен виганяти шкідливі бактерії, а не тільки запобігати їх появі. Нанесіть протигрибковий препарат (згідно вказаної інструкції) пензликом або валиком на очищену поверхню. При сильному ступені ураження рекомендується обробити поверхню стін і стелі не менше двох разів.
Напевно багато господарі своїх квартир стикаються з такою неприємною ситуацією - як цвіль, особливо восени, коли йдуть дощі, а опалення ще немає. Але найулюбленішим місцем проживання цвілі і грибка є ванна кімната, адже в ній присутній вологість, яка є улюбленою середовищем для спор. Не варто зволікати, а відразу ж приступайте до боротьби з цією неприємністю, адже від цього залежить здоров'я всіх домочадців.
Вам знадобиться
 • - респіратор;
 • - гумові рукавички;
 • - захисні окуляри;
 • - мідний купорос;
 • - відбілювач;
 • - хлорка;
 • - антисептики;
 • - валик або пензлик.
Інструкція
1
Насамперед необхідно встановити причину утворення цвілі на стінах і стелі у ванній кімнаті. Потім продумайте всі заходи по усуненню підвищеної вологості. Огляньте всі сантехнічні прилади на справність, вони не повинні підтікати, в зворотному випадку - відремонтуйте або замініть. Ванна повинна бути оснащена хорошою вентиляцією, крім того не варто забувати про її провітрюванні після душових процедур. Бажано встановити спеціальний витяжний вентилятор, який можна придбати в кожному будівельному магазині, благо вибір широкий.
2
Перш ніж приступити до усунення цвілі, необхідно заздалегідь підготувати до цього поверхню і провести обробку всіх підстав. Для цього доведеться позбутися старого покриття, ураженого цвіллю, будь то побілка або плитка. Тепер потрібно обов'язково і як слід просушити стіни. Для цього можна використовувати будь-які нагрівальні прилади або спеціальний будівельний фен. Під час сушіння постарайтеся утриматися від прийому ванни.
3
Після того, як стіни рівномірно підсохли, можна приступати до виведення грибка та усунення цвілі на стінах у ванній кімнаті. Головний засіб в боротьбі з цвіллю - антисептики (фінської або німецького виробництва). Ці хімічні склади володіють протигрибковим і протимікробну дію. Широке поширення отримали склади, в яких використовується Уайт-спирт як розчинник. Уражене цвіллю місце необхідно ретельно зачистити і обробити антисептичним засобом за допомогою валика або кисті.
4
Існують також народні способи боротьби з цвіллю, якими з успіхом користуються досі. Для цього скористайтеся одним з таких засобів: мідний купорос, розведений згідно інструкції; будь відбілювач з різким і неприємним запахом, це може бути звичайна білизна (її потрібно наносити в три шари); міцний розчин хлорки. Залишилося побілити стіни, пофарбувати або приклеїти кахельну плитку.
Корисна порада
Під час робіт подбайте про обмундируванні, щоб не нашкодити своєму здоров'ю. Обов'язково надіньте гумові рукавички, респіратор або маску на обличчя та окуляри. Це захистить вас від несприятливих спор цвілі.