Як вибрати приміщення під магазин.

Відкривати свій бізнес - часом ризиковано і небезпечно, адже невідомо, як успішно розвиватимуться справи. Це стосується практично кожної сфери підприємницької діяльності, особливо торгівлі. Дуже багато залежить від того, наскільки правильно було обрано приміщення під магазин.
Інструкція
1
Місцезнаходження Краще приміщення для магазину шукати в центрі міста в першій лінії будинків, а не на задвірках. Таке розташування має свої плюси: по-перше, велика прохідність, по-друге, можна заощадити на зовнішньої рекламі, обмежившись великий і запам'ятовується вивіскою. Оптимально, якщо приміщення буде розташовуватися на першому поверсі, так як деякі люди з якихось причин, будь то фізична нездатність або звичайна лінь, не в змозі підніматися вище першого поверху. Небажано купувати підвальне приміщення - спускатися туди скрутно, недолік світла, постійно потрібне додаткове освітлення, що передбачає додаткові витрати.
2
Парковка Якщо ви плануєте відкривати великий магазин, то неподалік обов'язково має розташовуватися значний простір для парковки. Просто чудово, якщо у ваших клієнтів буде можливість безперешкодно під'їхати до магазину і припаркуватися - варто продумати в'їзди і виїзди.
3
Розміри приміщення Знову ж таки - якщо ви плануєте відкрити великий магазин, то вам заздалегідь слід врахувати той факт, що в ньому буде накопичуватися велика кількість людей, тому будуть потрібні додаткові джерела вентиляції. Очевидним плюсом також будуть високі стелі в приміщенні.
4
Комунікації Купуйте приміщення з уже проведеною електрикою, телефоном, водопостачанням, так званий офіс під ключ. Це істотно зменшить вам клопоту, та гаманець буде целее. Освітлення відіграє велику роль. Тому обов'язково перевірте проводку - при споживанні великої кількості електроенергії може виникнути підвищене навантаження, наслідком чого виникне коротке замикання.
5
Оздоблення Якщо ж ви тільки недавно відкрили свій бізнес, то у вас напевно періодично виникають якісь фінансові труднощі, тому краще вибирати приміщення, яке своєю обробкою - як зовнішньої, так і внутрішньої - підходить вам за стилем.