Як змінити розмір тексту в Photoshop. Як задати розмір букв в фотошопі.

У графічному редакторі Adobe Photoshop є можливість редагувати не тільки графічні зображення, а й текст. За допомогою інструменту Type Tool і його панелі властивостей можна змінювати розміри і тип шрифту, а також варіювати вид написи.
Інструкція
1
Відкрийте документ і відзначте на панелі інструментів Type Tool («Текст») - інструмент у вигляді букви Т. На панелі властивостей в полі Set the font size («Установка розміру шрифту») розкрийте список, натиснувши на стрілку і виберіть відповідний розмір.
2
Змінити цей параметр можна різними способами. Відзначте інструмент Move Tool («Переміщення») і на панелі властивостей поставте прапорець в чекбокс Auto Select Layer («Автоматичний вибір шару») і Show Transform Controls («Показувати зміни»).
3
Навколо тексту з'явиться прямокутне виділення з контрольними вузликами. Наведіть курсор на один з вузликів, затисніть ліву кнопку миші і, не відпускаючи, розтягуйте виділення.
4
Шрифт збільшуватиметься в напрямку руху миші. Якщо хочете, щоб розмір букв змінювався рівномірно, затисніть на клавіатурі Ctrl. Для фіксації зміни натисніть Enter.
5
Можна використовувати комбінації клавіш для зміни розмірів шрифту. Щоб збільшити шрифт, натисніть Ctrl + Shift +>, щоб зменшити Ctrl + Shift +
6
Для тонкої настройки параметрів шрифту виберіть інструмент Type Tool і виділяйте мишкою текст. На панелі властивостей відкрийте палітру налаштувань шрифту і в поле Set the font size встановіть потрібний розмір.
7
На цій же панелі в полях Kerning і Тracking можна вибрати відстань між знаками. Для цього натисніть на стрілку, щоб розкрити список і відзначте відповідне значення. Щоб змінити вертикальний і горизонтальний масштаб шрифту, введіть потрібний розмір у вікна Vertically Scale і Horizontally Scale.
8
Якщо при спробі змінити розмір шрифту система видає повідомлення: «Требуется значення в діапазоні від 0,00 px до ХХ px. Підставлено найближче значення », перевірте настройки дозволу документа. Можливо, вони занадто високі або низькі. За замовчуванням встановлюється дозвіл 72 px/dm.