Як відрізнити справжню чорну ікру. Як відрізнити підроблену чорну ікру.

Чорна ікра - це дорогий і рідкісний делікатес. Тому деякі недобросовісні продавці прагнуть заробити на довірливих покупцях, продаючи їм підроблений товар. Але є способи визначити, справжню чи ікру вам пропонують.
Інструкція
1
Правильно вибирайте місце для здійснення покупки. Найкраще купувати такий дорогий товар, як чорна ікра, в магазині. На ринку ви можете знайти продукт дешевше, але шансів придбати підробку буде набагато більше.
2
Зверніть увагу на ціну. Чорна ікра не може коштувати занадто дешево. Навіть в інтернет-магазинах вона продається за ціною не нижче 2000 рублів за 50 грамів за даними за 2012 рік. Значно нижча ціна може говорити про продаж нелегальної продукції, ікри, у якої закінчився термін придатності, або зовсім імітації з водоростей.
3
Вивчіть упаковку продукту. Вона повинна бути скляною або металевою, з бляшаної кришкою. В якості виготовлювача для російського продукту повинен бути вказаний завод, розташований в регіоні видобування ікри. Якщо ж виробник стверджує, що вироблено товар в Центральній Росії, це, швидше за все, підробка. Зверніть увагу і на назву виду риб, яким приписується ікра. Не довіряйте виробникові, якщо він пише, що це ікра білуги - ловля цієї породи риб і збір з неї ікри заборонений законодавчо. Тому подібний товар просто не може бути представлений на магазинної полиці.
4
При сумнівах в якості попросіть у продавця сертифікат на дану продукцію. При його відсутності товар купувати не варто.
5
Якщо ви вже придбали ікру, і хочете зрозуміти. справжня вона, вивчіть її зовнішній вигляд. Ікринки повинні бути порівняно великими, розсипчастими. У банку не повинно бути великої кількості рідини. Вони повинні легко лопатися в роті. На етапі дегустації відрізнити штучну ікру найлегше - вона, на відміну від справжньої, має желеподібну структуру і не може лопатися через відсутність оболонки. Також штучна ікра може відрізнятися по запаху від справжньої. В неї часто додають занадто багато ароматизаторів, і вона набуває стійки запах риби, який відсутній у натурального продукту.