Як оформити посилання в дипломній роботі. Оформлення посилання в дипломі.

При написанні дипломної роботи необхідно не тільки створити відповідний рівню і темі текст, а й правильно його оформити. Для наукових і студентських робіт існує певний стандарт оформлення всіх частин тексту, в тому числі посилань.
Інструкція
1
Вирішіть, як ви хочете організувати систему виносок у тексті. Їх можна розташовувати внизу сторінки або в кінці всього тексту, після ув'язнення. Також можливі варіації з нумерацією. Вона може бути наскрізний, тобто єдиною для всього тексту, або ж починатися заново після кожної глави. Будь-який з цих варіантів допускається стандартами оформлення.
2
Для книги, що згадується в тексті перший раз, використовуйте формат повного опису. В цьому випадку спочатку йде прізвище автора, потім його ініціали. Після цього слід повна назва книги, вказане під обкладинкою. Після точки ви повинні написати місто видання. Його назва потрібно писати повністю за винятком деяких загальноприйнятих скорочень: М. - Москва, СПб. - Санкт-Петербург, Л. - Ленінград. Потім слід рік видання і номер сторінки або сторінок, текст з яких ви цитуєте. Таким чином, виноска повинна виглядати таким чином: Іванов А. А. Історія Росії XIX століття. М., 1959. С. 5-6.
3
За відсутності у книги одного автора, наприклад, якщо це збірка, починайте виноску з назви дослідження. Укладач і редактори, якщо вони вказані, пишуться через слеш після заголовка. Приклад подібного опису: Загальна біологія/за ред. А. А. Петрова та С. С. Сидорова. М., 1980. С. 56.
4
Якщо ви підряд даєте кілька цутат з одного видання, то замінюйте в другій і подальшої виносках автора і назву словами «Там же». Приклад: Там же. С. 76.
5
Посилання на статті з журналів оформляйте із зазначенням назви періодичного видання і номера випуску. Ця інформація дається через слеш після назви статті. В цьому випадку виноска виглядає наступним чином - Петрова І. І. Проблеми джерелознавства Стародавньої Русі/Питання історії, М., 1999, №2. С. 7-8.
6
При вказівці посилань на літературу іноземною мовою пишіть ім'я автора повністю, а не у вигляді ініціалів. Також, якщо назва книги дається на якомусь мові, імовірно невідомому читачеві, наприклад, на японському, заголовок та ім'я автора можна в дужках перевести.
7
При оформленні виносок на електронні ресурси - бази даних і сайти - орієнтуйтеся на стандарти, прийняті в вашому навчальному закладі. В даний час єдиних норм в цитуванні таких джерел немає, а ті, що існують, регулярно переглядаються. Тому найкраще запитати поради у свого наукового керівника.
Мова - важливий спосіб донесення інформації до будь-якої аудиторії, будь то колеги по роботі, однокурсники в університеті або виборці державного лідера. Саме тому так затребувані фахівці, які займаються тим, що становлять подібні інформаційні тексти. Ви можете спробувати навчитися писати промови самостійно.
Вам знадобиться
  • Ручка
  • Папір
  • Кілька годин вільного часу
Інструкція
1
Почніть написання промови з того, що визначтеся, скільки часу вона повинна тривати. Якщо явних обмежень за часом немає, намагайтеся прагнути до стислості і інформативності.
2
Подумайте про аудиторію вашої мови. Уявіть, що вони подумають, коли почують ваш тест, і що вони хотіли б почути? Яким чином доходчивей донести інформацію до вашої аудиторії? В якому тоні? Враховуйте ці моменти в роботі над промовою.
3
Організуйте текст промови логічно. Виділіть від трьох до шість головних пунктів і розповідайте про них в порядку важливості. Якщо по ходу створення тексту ви зрозумієте, що одна з частин вашої мови не має особливої значимості, можете сміливо її видаляти. Цінуйте свою аудиторію і її час.
4
На підтримку кожної думки вашої промови, яку ви доносите до слухача, надайте обгрунтовує інформацію, факти, аналітичні та статистичні дані. Це убеждающе подіє навіть на самих скептично налаштованих представників аудиторії.
5
Правильно написана мова не має різких стрибків між основними частинами, вступом і висновком. Намагайтеся пом'якшити перехід від однієї думки до іншої. Тільки тоді ви справите незабутнє враження на слухачів, а мова досягне своєї мети.